DO GÓRY

Most bez aut


     
    Udostępnij

Ledwie otwarty został most nad Bobrem obok parku handlowego, a korzystać zaczęli z niego nie tylko piesi, ale też kierowcy samochodów. Zaskoczyło to wiele osób, bo brakowało nawet znaków określających dozwolony tonaż.

Sławetny most w Kamiennej Górze był czynny zaledwie dzień w 2015 roku, po czym przez 2,5 roku był zablokowany. W końcu wyrok sądu doprowadził do usunięcia zasieków, które postawiło TBS. Po otwarciu w tym tygodniu na przeprawie zaroiło się od pieszych, ale i samochodów. Niebezpieczną sytuację uregulowały na szczęście w porę służby miejskie. Rozpoczęło się porządkowanie mostu.
Red. foto użyczone

Czytaj również

#reklama
Rusza kwalifikacja
Starosta kamiennogórski informuje, że 13 marca na terenie powiatu kamiennogórskiego rozpocznie się kwalifikacja wojskowa.
#RÓŻNE
0
Remont CK wstrzymany!
Wali się sztandarowa inwestycja miasta. Wykonawca zapowiada walkę o odszkodowanie.
#AKTUALNOŚCI
10
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 10/2018 (899)?
#RÓŻNE
0
Most uwolniony!
Zamknięta od ponad 2,5 roku przeprawa na Bobrze prowadząca do centrum handlowego dziś (7 marca) została otwarta dla pieszych!
#AKTUALNOŚCI
3

Komentarze

FranekDolas
2018-03-10 21:12
Może chodzi o to żeby jednoślady również nie jeździły tym mostem. A te kwietniki to chamstwo a zwłaszcza na Papieża i Sienkiewicza.
tereza
2018-03-10 18:44
Most otwarty dla pieszych,super i jeszcze raz super,ale dlaczego nie jest wysprzątany z tych zeszłorocznych liści,ze szkła,ogólnie ze śmieci?Czy to tak trudne i kosztowne aby pracownika interwencyjnego wysłać do posprzątania mostu?
Irenka
2018-03-09 08:33
Jak można otworzyć most, to jest kpina,kałuże wody, leżące zgniłe od lat liście to ma być przejście dla pieszych?? rozumiem żeby nie jeździły auta zostały postawione słupki , ale po co te kwietniki!! wózkiem dziecięcym nie przejedzie się!? a kwietniki ustawić w bardziej reprezentacyjnym miejscu.
Mama z wozkiem
2018-03-08 22:16
Szkoda tylko że wozkiem też nie można było przejechać. Gdyby tych liści nie było po prawej stronie to by się przejechało.
Autor
2018-03-08 16:20
Straszny syf na tym moście, ciekawe czy służby rzeczywiście wzięły się za porządkowanie go.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama