DO GÓRY
#reklama

Mikołajkowo w Choppers Garage


     
    Udostępnij

Już w najbliższą sobotę (8 grudnia) w lubawskim klubie motocyklowym odbędzie się mikołajkowa impreza połączona ze zbiórką pieluch dla dzieci z wałbrzyskich domów dziecka. Z tej okazji na klubowej scenie zagrają dwie, dobrze znane publiczności kapele – Reaktywacja i Rock Tube. Start imprezy od 21:00. Wstęp wolny.

Po raz kolejny członkowie Choppers Garage udowadniają, że motocykliści mają serce. Tym razem klub dołącza do akcji "Pielucha dla malucha", w której wspólnie z zaprzyjaźnionymi klubami zbierają niezbędne artykuły higieniczne dla najmłodszych. W ramach akcji zbierane będą pieluszki, szczególnie w rozmiarach 3 oraz 4. Zostanie również zorganizowana zbiórka datków do puszki przeznaczona na pomoc dla dzieci. Oficjalne przekazanie darów wałbrzyskim placówkom nastąpi 22 grudnia.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Wiceburmistrz powołany
W poniedziałek 3 grudnia burmistrz Janusz Chodasewicz powołał na swego zastępcę Adama Blicharskiego.
#AKTUALNOŚCI
1
Ukrywali się i wpadl
Kryminalni z komendy w Kamiennej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani listami gończymi.
#AKTUALNOŚCI
0
Nibylandia w teatrze
W najbliższą niedzielę, 9 grudnia o godz. 12.30 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na spektakl PIOTRUŚ PAN w reżyserii Karoliny Maciejaszek, opowiadający o chłopcu, który postanowił nigdy nie dorastać.
#KULTURA
0
Kino za rogiem w Krzeszowie - grudzień 2018 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama