DO GÓRY
#reklama

Mieszkańcy za ulicą Główną


     
    Udostępnij

Gmina Czarny Bór ogłosiła wyniki konsultacji przeprowadzonych z mieszkańcami ulicy XXX-lecia PRL w Czarnym Borze w sprawie zmiany nazwy tej ulicy.

W badaniu ankietowym wzięło udział 131 mieszkańców, z czego 107 głosów było ważnych. Najwięcej osób opowiedziało się za zmianą na ulicę Główną (31 osób). Pozostałe propozycje uzyskały znacznie mniejszą liczbę głosów. Drugą w kolejności ulicę Jana Pawła II poparło 18 osób. Wyniki zostały przedstawione radnym w celu zaopiniowania. Potem zostanie przygotowana uchwała gminy i przedłożona radnym do podjęcia prawdopodobnie na kwietniowej sesji.
PW

Czytaj również

#reklama
Arado wzorem?
Taką opinię przedstawia dokument Ministerstwa Sportu i Turystyki „Katalog dobrych praktyk projektów partnerstwa publiczno-prywatnego w obszarze turystyki”.
#AKTUALNOŚCI
2
Sprawiedliwy podział punktów (galeria)
Bardzo wyrównany pojedynek zobaczyli kibice w Janiszowie, gdzie miejscowa Auxilia zremisowała 1:1 (1:1) z Orłami Lipienica. Spotkanie rozegrano w ramach rozgrywek jeleniogórskiej klasy B.
#SPORT
0
Dwie bramki do przerwy (galeria)
Faworytem niedzielnej potyczki między Dragonem Miszkowice (na zdjęciu) a Bobrem Opawa w pojedynku jeleniogórskiej klasy B byli gospodarze, jednak przyjezdni w derbowej potyczce mocno się postawili. Goście stracili pod koniec pierwszej połowy jedyne dwa gole. Uzyskali je Postrożny i Tomasz Kurasz.
#SPORT
1
Komu dotacja?
Organizacje społeczne i kulturalne z Kamiennej Góry dostały kasę.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

kamiennogórzanin
2017-04-14 23:41
Aż się prosi żeby jedna z ulic Czarnego Boru nosiła nazwę po Karlu Abrahamie von Zedlitzu. To rodowity mieszkaniec Schwarzwaldu obecnie Czarny Bór. To ON jako Minister wymyślił i wprowadził maturę w 1788r., jako egzamin do szkół średnich.Mieszkańcy Czarnego Boru powinni być z tego dumni i o tym fakcie nie zapominać .

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama