DO GÓRY
#reklama

Międzynarodowy patrol


     
    Udostępnij

Tym razem policjanci z Czech i Polski pilnowali porządku po naszej stronie granicy.

27 lutego mundurowi z Kamiennej Góry pełnili służbę na drogach powiatu kamiennogórskiego z kolegami czeskiej „drogówki”.
– Polsko-czeskie patrole, widoczne na drogach Polski oraz Czech, to efekt ciągłej współpracy policji w Trutnovie i w Kamiennej Górze – wyjaśnia asp. szt. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy policji.
Akcja ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa w czasie wzmożonego ruchu osób, przemieszczających się do naszych południowych sąsiadów okresie zimowym np. na narty.
Ale nie tylko.
– Wspólne szkolenia np. pościgu granicznego były sprawdzeniem szybkości wymiany informacji między jednostkami obu krajów – dodaje rzecznik kamiennogórskiej komendy. – Współpraca ma charakter rozwojowy.
wsp. KPP Kamienna Góra/ foto operacyjne policji

Czytaj również

#reklama
Weekend z teatrem
Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza!
#KULTURA
0
Dyżury radnych - marzec 2018 r.
Radni czekają na mieszkańców.
#RÓŻNE
1
Mroźny koniec lutego
Dziś o 6.00 rano było na terenie powiatu kamiennogórskiego nawet -15 C. Na Śnieżce termometry pokazały -23,5 C. Zapowiada się, że fala mrozów utrzyma się do 1 marca. IMGW wydał ostrzeżenie.
#AKTUALNOŚCI
0
Pinokio w teatrze
Po długiej nieobecności na scenę Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu powraca „Pinokio” w reżyserii Eweliny Ciszewskiej. Spektakl będzie można zobaczyć w niedzielę, 4 marca o godzinie 12:30.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama