DO GÓRY
#reklama

Miasto bierze kredyt


     
    Udostępnij

Kamienna Góra stara się aż o 12 mln zł.

Ta kwota w zdecydowanej większości pójdzie na wkład własny do projektów unijnych – tłumaczy skarbnik Iwona Pazgan. – Tylko pół miliona przeznaczymy na gospodarkę niskoemisyjną. Przede wszystkim na dopłaty do wymiany pieców.
Nowe 12 mln złotych miasto zamierza spłacić do 31 grudnia 2028 roku. Zainteresowane udziałem w przetargu banki mają czas na składanie ofert do 21 maja.

Na ten temat piszemy w RTI - nowy numer już w kioskach!
jc/ foto: archiwum RTI

Czytaj również

#reklama
Są pieniądze na skatepark!
Znów pojawiła się szansa na wybudowanie wyczekiwanej atrakcji w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
0
Koncert w Szczawnie
Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu zaprasza na koncert symfoniczny 20 kwietnia na godzinę 19.00 do sali Teatru Zdrojowego w Szczawnie-Zdroju. Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Sudeckiej poprowadzi gościnnie Jakub Chrenowicz, solistą będzie Wojciech Kud, wiolonczela.
#KULTURA
0
Sztuka kinetyczna
Stara Kopalnia zaprasza na ciekawą wystawę.
#KULTURA
0
Nastolatek z narkotykami
Miał przy sobie 13 porcji handlowych marihuany
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Adam
2018-04-26 07:28
Moim skromnym zdaniem kredyt ma pokryć wydatki na inwestycje unijne jak przedszkole czy centrum kultury a kwota dużą ? Obawiam się że ma ona pokryć zwroty dotacji za niedotrzymanie terminu w tym wypadku centrum kultury a może jeszcze za przedszkole.O tym się nie mówi nikt nic nie wie pan burmistrz nawet nie wspomni o problemach.Potrzeba zmian w tym mieście problem w tym że nie na na kogo.
XxX
2018-04-23 12:43
Do Zatroskana, podzielam Twoje zdanie. Stara władza być może dostanie ten kredyt, przegra wybory i..... Nowe władze miasta zostaną być może z 12 milionowym długiem, bałaganem z CK, a po jakimś czasie "starzy" będą się żalic jak to nowa zmiana źle miastem rządzi, byle by się wybielić. P.S. Na jesieni wybierzmy mądrze
mmm
2018-04-23 12:41
z czego będzie finansowany kredyt? i pójdą w górę opłaty, podatki, woda, śmieci
Roman
2018-04-23 08:22
Kto to później spłaci jak miasto pada, a następcy obecnych słabo rządzących będą uziemieni aż na 10 lat!!!
Zatroskana
2018-04-22 13:27
12 mln !!! Na projekty unijne czyli jak mówiono CK będzie dużo drożej i tu ciekawa jestem ile miasto dopłaci do tych 10.5 mln do targu zabrano z łacznika to do jakich innych projektów? Taka kwota i jak dla mnie burmistrz taki kredyt zaciąga na początku kadencji a nie na koniec chyba że jest pewien wygranej bo tak zostawi spory dług do 2028 😁 To nasze podatki i chcemy usłyszeć na co ma iść ta pożyczka i ile będą nas kosztować błędy jak choćby CK i czy Aglomeracja przedłużyła wykonanie CK i przedszkola.I ile zapłacono poprzedniej firmie i kto za to jest odpowiedzialny.Czy ktoś z radnych zada takie pytanie? Czy tematem będą kwietniki czy nadanie nazwy przedszkolu a może dni Kamiennej Góry.
Czy znajdzie się? Wybory za pasem

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama