DO GÓRY
#reklama

Medale filatelistów


     
    Udostępnij

W Gminnym Ośrodku Kultury w Czeremsze od 6 do 9 września odbywała się Młodzieżowa Wystawa Filatelistyczna „111 lat Wielkiej Magistrali Kolejowej Siedlce – Bołogoje”. Wśród wystawców byli przedstawiciele z Kamiennej Góry.

Oczywiście swój udział zwieńczyli sukcesami. Kacper Postawa za „Ryby akwariowe” w grupie wiekowej A zdobył medal pozłacany. Całe koło młodzieżowe, działające Miejskim Kole PZF w Kamiennej Górze, za eksponat „Piastowska Polska” otrzymało medal duży pozłacany w grupie wiekowa B. Ewelina Zatwarnicka za eksponat „Kwitnący ogród” otrzymała medal duży pozłacany (również grupa wiekowa B). Z kolei Patryk Zatwarnicki za eksponat „Ryby impresje na temat” otrzymał również medal duży
pozłacany (grupa wiekowa C).
----
uwaga:
W każdy piątek jest spotkanie filatelistów w klubie hobbystów przy ulicy Słowackiego, obok biblioteki. Spotkania obywają się o godz. 16.30.
pg/ foto: użyczone

Czytaj również

#reklama
Esacpe room w pałacu krzeszowskiego opata
Ciekawą atrakcję na Europejskie Dni Dziedzictwa przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy.
#RÓŻNE
0
Święto rolników z gminy Lubawka
Już w najbliższą sobotę 16 września w Lubawce odbędą się dożynki gminne. W tym roku imprezie ma też towarzyszyć piknik mleczny.
#AKTUALNOŚCI
0
Zabawy na Orliku (galeria)
Przedwczoraj na kamiennogórskim Orliku nad Zalewem odbyła się impreza sportowa dla dzieci. Jej organizatorami byli animatorzy orlika.
#SPORT
0
Kamil Duda robi różnicę (galeria)
Wczoraj drużyna Kwarcu Pisarzowice po szybkim i emocjonującym pojedynku pokonała 3:1 (2:0) ekipę Halniaka Miłków. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Wowk, a trzecią dorzucił Duda. Honorową dla gości zdobył Bukowski.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama