DO GÓRY
#reklama

Maszerowali dla Niepodległej


     
    Udostępnij

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, a także ZSS w Kamiennej Górze razem z nauczycielami, przedstawicielami samorządu oraz służb mundurowych uczestniczyli w marszu w przededniu 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Marsz rozpoczął się w piątek 10 listopada o godzinie 10.00. Młodzież i dorośli wyruszyli spod szkoły pod obelisk ofiar nazistowskich przy kościele Matki Bożej Różańcowej. Tam odbyły się uroczystości główne Narodowego Święta Niepodległości.


mb

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Działkowcy z nagrodami
Dwóch działkowców z Kamiennej Góry może się pochwalić specjalnymi odznaczeniami z okazji 120-lecia ogrodnictwa działkowego w Polsce.
#AKTUALNOŚCI
0
Organizacje z odpisem
Ministerstwo Finansów podsumowało tegoroczną akcję 1 procenta podatku dla organizacji pożytku publicznego. Ponad 13 milionów osób zdecydowało się przekazać łącznie ponad 660 milionów złotych podatku za ubiegły rok stowarzyszeniom i fundacjom. Sporo takich odpisów trafiło też do naszych lokalnych instytucji. Szczególną popularnością cieszyły się kluby sportowe.
#AKTUALNOŚCI
0
Pijany w koparce
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali do kontroli drogowej 62-letniego mężczyznę, kierowcę koparko-ładowarki. Był pod wpływem alkoholu.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama