DO GÓRY
#reklama

Majówka z PTTK


     
    Udostępnij

PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kilkudniowy rajd w Sudety Wschodnie. Program zapowiada się bardzo ciekawie!

– Jedziemy w Góry Bialskie i Masyw Śnieżnika – mówi Krzysztof Lisowski z zarządu towarzystwa. – W planie mamy Jaskinię Radochowską, Lądek-Zdrój, Borówkową, Śnieżnik, czeską Ścieżkę w Obłokach czy Paprsek. Śpimy w Stroniu Ślaskim.
Wyprawa w ramach Rajdu „Poznajemy Góry” potrwa od 29 kwietnia do 3 maja. Wyjazd o 6.00 rano w sobotę z przystanku autobusowego przy sądzie. Chęć uczestnictwa należy zgłosić wcześniej. Można to zrobić w środy w biurze oddziału towarzystwa przy ul. Słowiańskiej 1 w godz. 15.30-17.00 lub telefonicznie: 727 679 966. Regulamin rajdu dostępny jest u przewodników.
RG/ foto: Lądek-Zdrój (RG)

Czytaj również

#reklama
Dziś święto zabytków
18 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Jak mają się skarby kultury w naszej okolicy?
#AKTUALNOŚCI
0
Trasa pełna historii
Już za niespełna dwa tygodnie wrócą pasażerskie połączenia kolejowe Kamiennej Góry z Jelenią Górą. Warto przy tej okazji wspomnieć, że w tym roku świętować będziemy 150-lecie kolei w Sędzisławiu i Marciszowie.
#AKTUALNOŚCI
3
Seryjni włamywacze schwytani
Kryminalni z Kamiennej Góry i Lubawki razem z policjantami ze Zgorzelca oraz Bogatyni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 32 lata, mieszkańców powiatu bogatyńskiego. Obaj podejrzani są o włamanie do sklepu Dino w Chełmsku Śląskim, kradzieży z włamaniem domieszkania w Kamiennej Górze oraz usiłowania włamania do sklepu Dino w Marciszowie.
#AKTUALNOŚCI
1
Kolejne instrumenty
Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze udostępniło kolejną gablotę z zabytkowymi muzykaliami. To zestaw historycznych instrumentów dętych, które stanowią ważny skarb kultury w zasobach placówki.
#KULTURA
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama