DO GÓRY
#reklama

Lżył policjantów


     
    Udostępnij

34-letni mieszkaniec Lubawki może zostać skazany nawet na 2 lata więzienia za znieważenie policjantów.

W środę 26 lipca mundurowi z Lubawki w trakcie przeprowadzania kontroli drogowej zauważyli mężczyznę, który szedł chodnikiem i wykrzykiwał do nich wulgarne słowa. Postanowili wylegitymować przechodnia. W trakcie tych czynności 34-letni mieszkaniec miasta był bardzo agresywny, ubliżał funkcjonariuszom oraz kierował wobec nich groźby. Znajdował się pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi w kamiennogórskiej komendzie. Odpowie przed sądem za znieważenie funkcjonariuszy oraz kierowanie wobec nich gróźb karalnych.
MB

Czytaj również

#reklama
Porażka z Kuźnią
Wczoraj piłkarze Olimpii Kamienna Góra podejmowali w pojedynku kontrolnym ekipę Kuźni Jawor. Rywale wygrali mecz sparingowy 2:0. Na listę strzelców wpisali się Emil Borek i Duda.
#SPORT
0
Bodypaintings w muzeum
Na dziedzińcu kamiennogórskiego Muzeum Tkactwa można już oglądać wystawę prac artysty bodypaintingu Thomasa Kasera, które uwiecznił fotograf Krzysztof Czarski.
#AKTUALNOŚCI
0
Turystyczny wstyd
Przedstawiciel właściciela obiektu raz za razem zapewnia, że niebawem prace ruszą. – Od piątku (21 lipca) czekam na maila z USA w sprawie finansowania naszej inwestycji – przekonuje Paweł Gil, reprezentant firmy, która niemal 10 lat temu odkupiła od samorządu przejęty od PKP dworzec w Lubawce.
#AKTUALNOŚCI
2
Beniaminek wznowił treningi
Futboliści Amfibolitu Leszczyniec (na zdjęciu) po 12 latach gry w jeleniogórskiej klasie B uzyskali awans z pierwszego miejsca do wyższej klasy rozgrywek.
#SPORT
4

Komentarze

Były policeman.
2017-07-31 12:33
Najłatwiejszy gorący uczynek do zrobienia dla statystyk. Znaleźć podpitego i zrobić na nim znieważkę haha.

No tak, agresywny, wulgarny i w pojedynkę rzucił się na policjantów.

Ps dobrze, że już nie robię w zomo.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama