DO GÓRY

Lokomotywa w Kamiennej Górze


     
    Udostępnij

Dziś (piątek 14 września) kamiennogórski dworzec kolejowy odwiedziła zabytkowa czeska lokomotywa, wracająca z Gali Pary w Jaworzynie Śląskiej. Lokomotywę w Kamiennej Górze nawadniali strażacy.

RG

Czytaj również

#reklama
Klub wandali
Zarośla nad Zadrną przy ul. Księcia Bolka I na miejsce biwaków obrała sobie grupa wandali. Hałasują, zaśmiecają teren oraz... karczują drzewa. I podobno nic sobie nie robią z interwencji policji.
#AKTUALNOŚCI
2
Na tropie witraży
Kamiennogórski ratusz może poszczycić się wyróżnieniem w konkursie „Zabytek zadbany”. W licznych publikacjach o obiekcie autorzy zaznaczają, że w gabinecie burmistrza wciąż można zobaczyć unikatowe, oryginalne umeblowanie sprzed wieku. Zarówno jego wnętrze, jak i bryła budynku wzbudzają zainteresowanie turystów. Jest jednak jeden zgrzyt. Zabytek został w niewyjaśnionych okolicznościach zubożony o cenne pięknie zdobione okna.
#AKTUALNOŚCI
0
Galerion i Kowary
Nadchodzący weekend będzie równie atrakcyjny, jak ubiegły. Tym razem na kamiennogórzan czekają m.in. plastyczne i muzyczne wydarzenia. Po raz kolejny do miasta zawita ogólnopolska impreza poświęcona sztuce włókna – Sympozjum Warsztat Twórczy Kowary. Poza nią do Kamienna Góra gościć będzie uczestników Dolnośląskiego Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych Galerion.
#KULTURA
0
Święto ogrodników
W sobotę 8 września przy siedzibie zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Różanka” odbyło się uroczyste spotkanie z okazji święta plonów. Działkowców odwiedzili samorządowcy oraz Henryk Malik, prezes Okręgowego Zarządu Sudeckiego PZD. Gospodarzem uroczystości był prezes „Różanki” Tadeusz Grudzień.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Kolejarz
2018-09-15 07:08
Wybrany został wykonawca na wykonanie ekspertyzy oraz projektu budowlanego naprawczego wiaty peronowej w Lubawce. Koszt zadania wynosi 39 852 zł, a szczegóły na stronie:
https://zamowienia.plk-sa.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=bestOfferDetails&demandIdentity=254517

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama