DO GÓRY
#reklama

Lis w potrzasku


     
    Udostępnij

We wtorek 4 grudnia pod murem dawnego więzienia przy ulicy Zielonej w Kamiennej Górze mieszkańcy znaleźli uwięzioną w kłusowniczym potrzasku lisicę.

Młoda lisica, która wpadła w potrzask, miała wiele szczęścia. Pułapka ścisnęła jedynie końcówkę jej łapy. Ratownikom udało się rozchylić żelazne sidła i uwolnić zwierzę.

Więcej w RTI
Red. foto: użyczone

Czytaj również

#reklama
Jarmark mikołajkowy
W niedzielę 9 grudnia w Krzeszowie odbędzie się I Jarmark Mikołajkowy. Atrakcją specjalną będzie rajd rowerowy „W poszukiwaniu świętego Mikołaja” po trasie nowo powstałej ścieżki rowerowej.
#RÓŻNE
0
Książka od serca
Do niedzieli (9 grudnia) trwa zbiórka książek i płyt CD oraz winylowych w ramach akcji charytatywnej „Książka od serca”. Dary można przynosić do Muzeum Tkactwa i Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Finał akcji rozpocznie się w piątek 14 grudnia.
#RÓŻNE
0
Mikołajkowo w Choppers Garage
Już w najbliższą sobotę (8 grudnia) w lubawskim klubie motocyklowym odbędzie się mikołajkowa impreza połączona ze zbiórką pieluch dla dzieci z wałbrzyskich domów dziecka. Z tej okazji na klubowej scenie zagrają dwie, dobrze znane publiczności kapele – Reaktywacja i Rock Tube. Start imprezy od 21:00. Wstęp wolny.
#AKTUALNOŚCI
0
Wiceburmistrz powołany
W poniedziałek 3 grudnia burmistrz Janusz Chodasewicz powołał na swego zastępcę Adama Blicharskiego.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

mieszkanka
2018-12-05 19:33
Biedny lisek cholera jasna. U mnie sarny i zające zżarły wszystko co możliwe na wiele set złotych, lisy zagryzają sąsiadom drób, a kuny grasują na posesjach jak u siebie. Zaczęły podchodzić do domostw wilki, a ja się pytam, gdzie ku..wa mać są leśnicy??? nakarmcie te zwierzeta może... Siatka ogrodzeniowa lęśna to bardzo niewielki koszt, więc dlaczego nikt z tym noic nie robi? Zaczekamy aż jakieś zwierzę dziecko zagryzie? A może nowy burmistrz zajmie się wreszcie tym? Niech może straż miejska, która ma powstać pilnuje lsów, a nie będzie się szwędać i jebać mandaty na parkingach?

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama