DO GÓRY

Kto burmistrzem, a kto wójtem?


     
    Udostępnij

W Lubawce troje, a w Marciszowie tylko dwóch.

Według naszych informacji o fotel burmistrza Lubawki ubiegać się będą: Ewa Kocemba, Tomasz Kulon i Jan Orzechowski. W Marciszowie do rywalizacji staną najprawdopodobniej tylko Stefan Zawierucha i Wiesław Cepielik, do niedawna tworzący tandem. Czy były już wicewójt pokona niedawnego szefa? Pierwsza trójka potwierdziła swój start w rozmowie z RTI. Także Stefan Zawierucha nie ukrywa swoich marzeń o reelekcji. Wiesław Cepielik jeszcze się waha, ale jak mówi, najpewniej wejdzie do tej gry.

Więcej w RTI!
jc

Czytaj również

#reklama
Bez prądu (4 września)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Jeziorka jak z raju w teledysku
Kolorowe Jeziorka w Rudawach Janowickich pojawiły się w kolejnym klipie wideo. Tym razem piękne panoramy z gminy Marciszów są wykorzystane w teledysku grupy The Vanilla Shake.
#KULTURA
1
Łaska ze Szwecji
Pamiątką po ugodzie altransztadzkiej są między innymi tak zwane Kościoły Łaski. Dwa z nich: w Kamiennej Górze i w Jeleniej Górze wyglądają jak miniatury Katarina kyrka w Sztokholmie. Nie bez powodu. To właśnie król tego kraju 1 września 1707 roku wymógł na ówczesnych władcach Śląska prawa dla protestantów. Rok wcześniej ten sam Karol XII podpisywał pokój również w Altranstädt z królem Polski Augustem II Mocnym.
#RÓŻNE
1
Cynk ze stacji paliw
Tuż po północy 27 sierpnia, policjanci zatrzymali kierowcę skutera. – Jechał nim, mając ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie – mówi rzecznik komendy w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

kazik
2018-09-05 20:41
Te zdjęcie Stefana jakieś 10 lat wstecz.16 lat zmarnował dla gminy i jeszcze mu mało. Żenada.
Anna
2018-09-02 19:31
Panie Cepelik proszę się nie wahać jest pan w chwili obecnej najlepszym kandytatem najwyższa pora na dobre zmiany ....trzymam kciuki za pana.
👿
2018-09-01 09:36
Pan Kulon to sobie chyba jaja robi nie dość że był 4 kadencje to wielkie g sie działo no chyba że można zaliczyć stratę stacji i ta kostka na kamiennogórskiej i wiele wiele innych

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama