DO GÓRY
#reklama

Krajanka w altance


     
    Udostępnij

34-letni mieszkaniec Kamiennej Góry jest podejrzany o przestępstwo karno-skarbowe.

Funkcjonariusze z Kamiennej Góry 5 maja zatrzymali go w związku z podejrzeniem o przestępstwo karno-skarbowe.
– Mężczyzna w altanie na terenie jednego z ogrodów posiadał wyroby tytoniowe w postaci krajanki tytoniowej o wadze około 100 kg tytoniu bez wymaganych znaków akcyzowych – wyjaśnia asp. szt. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy kamiennogórskiej komendy.
Wartość rynkowa zabezpieczonej krajanki tytoniu to ponad 63 000 zł, natomiast wartość uszczuplenia w podatku akcyzowym na szkodę Skarbu Państwa wynosi ponad 77 000 zł. Tytoń umieszczony w kilku workach został zabezpieczony. Mundurowi postawili mężczyźnie zarzut nabywania i przechowywania wyrobów akcyzowych. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.
Wsp. KPP Kamienna Góra

Czytaj również

#reklama
Historyczna biblioteka
8 maja świętujemy Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek. Z tej okazji historia niezwykłej książnicy. Już za 10 lat będziemy obchodzić 300-lecie powstania ciekawej instytucji w Kamiennej Górze.
#RÓŻNE
0
Orkan poszalał nad Kamienną Górą (galeria)
Wyjątkowo w niedzielę swój ligowy mecz rozegrali piłkarze Olimpii Kamienna Góra. Ich rywalem był Orkan Szczedrzykowice, który wypunktował gospodarzy 3:0 (1:0). Niestety podopieczni Łukasza Kraszewskiego spadli przy wygranej 1:0 Górnika Boguszów-Gorce w Mirsku na ostatnie miejsce w tabeli.
#SPORT
2
Gospodarze z kompletem „oczek”
W sobotę w pojedynku juniorów spotkały się dwie Olimpie – kamiennogórska i kowarska. Szczęście dopisało gospodarzom, którzy wygrali 2:1 (1:0). Decydujący cios gościom Kopiecki.
#SPORT
0
Atrakcje z książką
Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze zaprasza na cykl wydarzeń związanych z Tygodniem Bibliotek. Terminarz atrakcji rozpoczyna się 8 maja i przewiduje różne formy akcji czytelniczych do 15 maja.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama