DO GÓRY
#reklama

Konkurs odroczony


     
    Udostępnij

W kwietniu burmistrz Krzysztof Świątek wydał szeroko komentowane zarządzenie. Poza konkursem powołał na p.o. dyrektora miejskiej biblioteki osobę spoza środowiska bibliotekarskiego. Na łamach RTI uspokajał wówczas, że po 3 miesiącach rozpisze konkurs. Tak się nie stało.

W środę 26 lipca minął okres, na jaki została powołana Dorota Bocheńska. I konkursu na zajmowane przez nią stanowisko nie będzie. Burmistrz zdecydował się przedłużyć jej powołanie na kolejne trzy miesiące.
– Ma to związek z bieżącą sytuacją biblioteki, przeprowadzką do tymczasowej siedziby, złożonymi wnioskami o dofinansowanie projektów na wyposażenie nowej siedziby, remont i wyposażenie filii oraz na zakup nowości wydawniczych w 2017 roku – wyjaśnia Marcin Ryłko z ratusza.

Więcej o tym w RTI
RG

Czytaj również

#reklama
Sportowa rodzina z Kamiennej Góry
W ostatnią sobotę centrum Szklarskiej Poręby opanowali miłośnicy biegów górskich, którzy wystartowali w 5.PKO Półmaratonie Wielka Izerska oraz 2. PKO Małej Pętli Izerskiej na dystansie 10 km. Triumfowali w biegach Ukrainiec Sergii Rybak oraz Kamil Makoś.
#SPORT
0
Groń w dziesiątce
Dwudziestego drugiego lipca w Zieleńcu odbył się XIV Supermaraton- Klasyk Kłodzki na dwóch dystansach 70 i 95 km. W imprezie swój udział zaznaczyło dwóch cyklistów z Ostrego Koła Lubawka – Karol Groń (na zdjęciu) i Dominik Bukowski. Ten pierwszy był 9. w open na dłuższej trasie.
#SPORT
0
Bieniek w środku
23 lipca odbył się w Bielawie Super Bieg. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy długości 21 km oraz 12 km. Wygrali je Patryk Chrzanowski i Piotr Holly. Młody zawodnik z Lubawki - Grzegorz Bieniek był 80 (na zdjęciu).
#SPORT
0
Nowa praca, nowe życie
36,5 mln zł otrzymają samorządy i instytucje, które chcą pomóc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w powrocie do pracy albo w podjęciu terapii. O pieniądze można starać się od września w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

San
2017-07-31 18:12
Tradycyjnie: "obiecuje" i liczy na niepamięć Kamiennogórzan.
Szkoda,że rzeczywiście zapominają...
dzidka
2017-07-29 18:28
Oczywiście, to było do przewidzenia. A później będzie mianowanie. Bez konkursu, bo po co?
tereza
2017-07-28 11:52
To było do przewidzenia.
I nie chodzi tutaj o kompetencje tej nowej pani dyrektor,ale o to,ze znowu ktoś dostał intratne stanowisko po znajomości,bez konkursu,aczkolwiek często konkursy sa tez ustawione.
czytelnik
2017-07-28 10:32
Ręce opadają!Kłamstwa i kumoterstwo! Panie Burmistrzu wstyd!
znafca księgozbioru
2017-07-28 10:05
Przy zakupie nowości niech nie zapomną o: "Jak być dobrym burmistrzem: Poradnik dla początkujących z przykładami" i "Jak zostać dyrektorem w Polsce. Almanach wiedzy", a także bestsellerze popularnym wśród samorządowych rzeczników: "O wciskaniu kitu ciemnej masie" - wydanie rozszerzone wraz obszernym komentarzem i przypisami.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama