DO GÓRY
#reklama

Kiedy otworzą?


     
    Udostępnij

W styczniu młodych kamiennogórzan zachwyciła informacja o planach otwarcia zamiejscowego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Wieści potwierdziła marszałek Iwona Krawczyk. Wkrótce mieszkańcy mogli zobaczyć, że na starym boisku przy szkole nr 2 wycięte zostały drzewa. Niedawno powstała tam również infrastruktura związana z egzaminem, m.in. podjazd. Zapytaliśmy w jeleniogórskim WORD, kiedy ośrodek planuje otwarcie wyczekiwanego placu. Okazuje się, że na razie nie ma żadnych konkretnych dat. Pracownicy przekazali nam, że na tę chwilę jeszcze tego nie wiadomo. Zdający będą musieli zatem jeszcze trochę poczekać na egzamin w Kamiennej Górze albo zdecydować się na zdawanie w innym mieście.
RG

Czytaj również

#reklama
Burmistrz ze Stanów (#HistoriazRTI)
Znani Związani z Ziemią Kamiennogórską - Ben Raue.
#RÓŻNE
0
Krowy na gigancie
Trwają poszukiwania krów z jednego z gospodarstw w Gorzeszowie. Na początku kwietnia 12 sztuk pasących się na łące najprawdopodobniej spłoszył wilk. Krowy uciekły i do rolników nie chcą wrócić. Na widok ludzi płoszą się i uciekają w las. Jedna z jałówek wybrała inny kierunek. W niedzielę zapuściła się... do centrum Kamiennej Góry.
#AKTUALNOŚCI
1
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy O
W Wielką Sobotę zostanie rozegrana 20. kolejka jeleniogórskiej klasy okręgowej. Najwięcej emocji powinno być w Świerzawie, gdzie miejscowa Pogoń (4. lokata: 36 „oczek”) podejmie lidera – Stellę Lubomierz (41 pkt).
#SPORT
1
Misterium Męki (galeria)
W krzeszowskiej bazylice odbyła się inscenizacja ukrzyżowania. Wielkopiątkowe misterium zgromadziło w świątyni wielu wiernych. W biblijne role wcielili się mieszkańcy i uczniowie z Krzeszowa.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama