DO GÓRY

Kamienna Góra szykuje się na święta (galeria)


     
    Udostępnij

Trwa montaż ozdób świątecznych.

Kamiennogórzanie będą mogli cieszyć się świątecznymi dekoracjami. Od dziś (1 grudnia) trwa montaż ozdób, które po zmroku zachwycą jak rok temu klimatyczną iluminacją. Na rynku ustawiana jest choinka. Stoją już też sanie z reniferem. Udekorowane będą również fontanny miejskie i latarnie w centrum.
Przypominamy, że podczas jarmarku 10 grudnia nastąpi oficjalna iluminacja drzewka świątecznego przez władze miasta oraz partnerów z Czech.
Red.

Czytaj również

#reklama
Dyżury radnych - grudzień 2017 r.
Radni czekają na mieszkańców.
#RÓŻNE
0
Będzie skocznia
Kamiennogórski stadion przy ul. Słowackiego będzie służył nie tylko piłkarzom i lekkoatletom. Miejskie Centrum Kultury Fizycznej pozyskało materiały na budowę... małej skoczni narciarskiej. – Udało nam się zdobyć 150 metrów kwadratowych igelitu oraz gąbkę i siatkę – mówi Zenon Król, prezes MCKF. – Zawnioskowałem o to do prezesa Apoloniusza Tajnera. Całoroczna atrakcja ma być czynna w przyszłym roku.
#AKTUALNOŚCI
0
Megalityczna Irlandia (galeria)
W Gościńcu na Starówce w Kowarach w czwartek 30 listopada odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotografii Jacka Mielcarka „Megalityczna Irlandia”. Autor wystawy jest kowarzaninem. Od 11 lat mieszka w Irlandii. Jego hobby to podróże i fotografia.
#RÓŻNE
0
Górnicze święto
Stara Kopalnia w Wałbrzychu przygotowała z okazji nadchodzącej barbórki ciekawe propozycje dla każdego.
#RÓŻNE
0

Komentarze

tereza
2017-12-02 15:27
Ta choinka jest mega brzydka w dzień,jedynie w czasie mroku gdy świecą powieszone lampki jest w miarę taka sobie(patrząc z daleka).A można było żywą ,dużą choinkę zakupić i na środku płyty posadzić i była by ozdoba w lecie i w zimie pięknie by się prezentowała.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama