DO GÓRY
#reklama

Jutro Godzina „W”


     
    Udostępnij

We wtorek 1 sierpnia na pamiątkę 73. rocznicy Powstania Warszawskiego w miastach w całej Polsce o godzinie 17.00 zawyją syreny.

W Kamiennej Górze członkowie Narodowej Kamiennej Góry oraz Klubu Sportowego VIS przygotowują jak co roku obchody przy rondzie na ulicy Papieża Jana Pawła II. Od godziny 16.30 można tam będzie zobaczyć wystawę fotografii z Powstania Warszawskiego. O godzinie „W” zablokowany ma zostać ruch na jezdni, a pamięć powstańców z 1944 roku uczczona minutą ciszy.
MB

Czytaj również

#reklama
Lżył policjantów
34-letni mieszkaniec Lubawki może zostać skazany nawet na 2 lata więzienia za znieważenie policjantów.
#AKTUALNOŚCI
1
Porażka z Kuźnią
Wczoraj piłkarze Olimpii Kamienna Góra podejmowali w pojedynku kontrolnym ekipę Kuźni Jawor. Rywale wygrali mecz sparingowy 2:0. Na listę strzelców wpisali się Emil Borek i Duda.
#SPORT
0
Bodypaintings w muzeum
Na dziedzińcu kamiennogórskiego Muzeum Tkactwa można już oglądać wystawę prac artysty bodypaintingu Thomasa Kasera, które uwiecznił fotograf Krzysztof Czarski.
#AKTUALNOŚCI
0
Turystyczny wstyd
Przedstawiciel właściciela obiektu raz za razem zapewnia, że niebawem prace ruszą. – Od piątku (21 lipca) czekam na maila z USA w sprawie finansowania naszej inwestycji – przekonuje Paweł Gil, reprezentant firmy, która niemal 10 lat temu odkupiła od samorządu przejęty od PKP dworzec w Lubawce.
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

tereza
2017-08-02 09:26
Dlaczego burmistrz,policja zezwala na takie coś?
Przecież to nie żadne upamiętnianie a korzystanie z okazji aby legalnie pobawić się w odpalanie rac w miejscu o natężonym ruchu,przy rondzie.To nie hołd oddany powstańcom tylko zwykła zabawa.
Przeszliśmy ze skrajności w skrajność.Jeszcze niedawno w ogóle nie upamiętniało się w taki sposób powstania i to poza Warszawą a teraz nagle zaczęto pamiętać o powstaniu i w tak głupi sposób go obchodzić.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama