DO GÓRY
#reklama

Jubileuszowy jarmark (galeria)


     
    Udostępnij

W sobotę 28 lipca na kamiennogórskim rynku odbyła się 201. edycja Jarmarku Staroci i Rękodzieła.

Z poślizgiem obyły się dodatkowe atrakcje związane z jubileuszową edycją wydarzenia, która przypadała na koniec czerwca. W lipcową sobotę na rynku stanęły stoiska z antykami i artykułami kolekcjonerskimi, a także lokalnym rękodziełem. Oprócz tego były też występy wokalne i gastronomia. Organizator cyklicznego jarmarku, Józef Chęć, zadbał też o ciekawe urozmaicenie w formie konkursu i wystawy. W potyczkach historycznych wzięli udział uczestnicy sobotniego spotkania. Ich wiedzę oceniali regionaliści z miasta. Dodatkowo widownia miała okazję podziwiać kolekcję ciekawych przedwojennych zdjęć ze zbiorów Józefa Chęcia.
Red.

Czytaj również

#reklama
Pamięci powstańców
W środę 1 sierpnia odbędzie się po raz kolejny kamiennogórska uroczystość związana z ogólnopolskimi obchodami Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego. O godzinie 17.00 na pamiątkę „godziny W” zawyją syreny w ramach ćwiczeń systemu ostrzegania ludności cywilnej.
#RÓŻNE
0
Muzyka prosto z gór
Sudeckie miejscowości będą rozbrzmiewać dźwiękami klasyki w ramach jubileuszowego XV festiwalu operowego Muzyczny Ogród Liczyrzepy.
#KULTURA
0
Sztuka efemeryczna
Od czwartku do poniedziałku niewielkie Sokołowsko zaprosiło po raz 8. na niezwykłe wydarzenie. Artyści z całego świata pokazywali nietuzinkowe oblicza twórczości.
#KULTURA
0
Bez prądu (30 lipca)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama