DO GÓRY
#reklama

Jest przetarg na skatepark


     
    Udostępnij

Ratusz w Kamiennej Górze ogłosił przetarg na budowę atrakcji rekreacyjnej.

Jak już informowaliśmy Sejmik Dolnośląski podczas kwietniowej sesji przyznał pieniądze w ramach Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej. Łącznie 3 miliony złotych trafiły do 24 samorządów w województwie. Na tej liście znalazła się też Kamienna Góra. Miasto otrzymało 135 tys. zł na wybudowanie skateparku przy ul. Szpitalnej.
Przypomnijmy, że to powrót do tematu inwestycji. Już w ubiegłym roku samorząd również pozyskał fundusze i ogłosił przetarg. Niestety procedura została unieważniona. W terminie nie zgłosił się żaden wykonawca. Miasto musiało oddać pieniądze. Jest szansa, że w tym roku będzie inaczej.
Na BIP urzędu miasta ukazało się już ogłoszenie przetargu. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na koniec września bieżącego roku.
Red. /foto: wolne media (freeimages.com)

Czytaj również

#reklama
Remonty, turnieje i nie tylko - dzieje się na zamkach w regionie!
Dolny Śląsk, a szczególnie południe województwa to zagłębie zamków i pałaców. Przed wiekami tętniły życiem (i tym dworskim i wojennym, ale i naukowym!), potem było nieco gorzej. Teraz znów wracają do łask. W tym roku dzieje się bardzo dużo ciekawych rzeczy w naszych twierdzach. Garść wieści z Grodna, Książa, Świn, Niestytna, Cisów oraz Lenna.
#KULTURA
2
Zaproszenie do rady
Do 30 maja trwa nabór kandydatów na członków powiatowej rady pożytku publicznego. Chodzi o wybór 3 przedstawicieli organizacji społecznych typu NGO.
#RÓŻNE
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – maj 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Spojrzenia w kopalni
Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaprasza na otwarcie wystawy „Skrzyżowane spojrzenia”.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama