DO GÓRY
#reklama

Jest przetarg na ścieżki w mieście


     
    Udostępnij

Do 20 czerwca urząd miasta w Kamiennej Górze czeka na oferty w przetargu na budowę trasy rowerowej.

Przypomnijmy, że chodzi o budowę drogi rowerowej o długości ok. 8,035 km na terenach nieczynnej linii kolejowej nr 330 relacji Kamienna Góra - Krzeszów, bocznicy kolejowej Kamienna Góra - Antonówka, oraz częściowo wzdłuż drogi krajowej nr 5. Poprzednie postępowanie zakończyło się unieważnieniem z powodu z byt wysokich cen ofert. Miasto, jak już informowaliśmy, otrzymało zgodę na modyfikację warunków zamówienia. Zmiana specyfikacji ma mieć wpływ na obniżenie ceny inwestycji. Tak było w przypadku gminy, która również zmieniła warunki po niepowodzeniu przetargu. Samorząd wiejskiej Kamiennej Góry już podpisał umowę z firmą, która wybuduje drogę dla cyklistów w Krzeszowie i Czadrowie. Jeżeli uda się wyłonić wykonawcę, miejskie ścieżki powstaną do końca października 2019 roku.
Red.

Czytaj również

#reklama
Fortuna na CK?
Ile może jeszcze kosztować sfinalizowanie remontu kamiennogórskiego centrum kultury? Jedyny wykonawca, który złożył ofertę, zaproponował cenę 22 477 000 zł! Miasto już zapłaciło poprzedniej firmie kilka milionów złotych.
#AKTUALNOŚCI
7
Trzy znacznie powyżej limitu
Gmina Czarny Bór opublikowała informację z otwarcia ofert na budowę wieży widokowej. Wszystkie złożone propozycje znacznie przewyższają kwotę, którą samorząd zamierza przeznaczyć na inwestycję.
#RÓŻNE
0
Przed nami Dni Kamiennej Góry
Od 8 do 10 czerwca trwać będą Dni Kamiennej Góry. Towarzyszyć im będzie szereg wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.
#KULTURA
0
Zrąb w Starej Kopalni
W Galerii Centrum Ceramiki Unikatowej w Wałbrzychu 8 czerwca o godz. 17.00 obędzie się wernisaż ogólnopolskiej wystawy rzeźb „Zrąb”.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama