DO GÓRY
#reklama

Jeden nietrzeźwy, drugi odurzony


     
    Udostępnij

Wpadli w święta Wielkiej Nocy.

Mundurowi 16 kwietnia w trakcie patrolu miasta zauważyli znanego im mężczyznę.
– Mimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdem przemieszczał się nim ulicami miasta – mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy kamiennogórskiej komendy. – Na widok radiowozu nagle przyspieszył i wjechał w jedną z ulic.
Tam na oczach funkcjonariuszy szybko zamienił się miejscami z pasażerką auta. Za kierownicę pojazdu wsiadła kobieta. Policjanci potwierdzili, że 32-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Jego dziwne zachowanie wzbudziło podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem działania środków odurzających. Narkotester wykazał obecność narkotyków. – Mężczyzna w samochodzie przewoził małe dziecko i dodatkowo okazało się, że wymieniony pojazd nie jest dopuszczony do ruchu – dodaje rzecznik kamiennogórskiej policji.
Grozi mu teraz grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Kilka godzin później patrol na terenie gminy Kamienna Góra zatrzymał nietrzeźwego 57-letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego. Kierujący samochodem osobowym posiadał w wydychanym powietrzu 1,46 promila alkoholu.
– Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a samochód został zabezpieczony na parkingu – mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk. – Usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości w ruchu lądowym, za co grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.
Wsp. KPP Kamienna Góra
#reklama
Jaka jest największa atrakcja turystyczna powiatu kamiennogórskiego?
#ankieta

Czytaj również

#reklama
Sportowa majówka (pod naszym patronatem)
Już dziś zapraszamy na Fit Festiwal w Pisarzowicach i Krzeszowie. Sportowy weekend dla całych rodzin to doskonały pomysł na rozpoczęcie przygotowań do sezonu plażowego! Będzie się działo. Oprócz II Biegu z Flagą będą też turnieje, warsztaty kulinarne i zumba.
#AKTUALNOŚCI
0
Czytanie Leśmiana
W niedzielę 23 kwietnia o godz. 18.00 w kamiennogórskim Centrum Kultury odbędzie się „Popołudnie z Leśmianem”.
#KULTURA
0
Niedziela w Teatrze Lalek
W niedzielę 23 kwietnia o godz. 12:30 na scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy spektakl pt. „Mały Ktoś i Pogromca Potworów” w reżyserii Eweliny Ciszewskiej.
#KULTURA
0
Zima atakuje!
Od godz. 14.00 obowiązuje ostrzeżenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. W górach i na przedgórzu sudeckim może spaść do 15 cm śniegu! Będzie też wiało.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama