DO GÓRY

Jarmark za nami


     
    Udostępnij

Sztandarowa impreza gminy Lubawka odbyła się już po raz 11. Podzielona na dwa dni zdecydowanie więcej widzów przyciągnęła w sobotę.

W piątek odbył się bieg z lnianą nicią na trasie Zaclerz-Lubawka. Po nim zagrali Paula Kurzeja i orkiestra Dęta z Trutnova. Więcej się działo w sobotę. Tego dnia scenę opanowały lokalne talenty artystyczne oraz zespoły ludowe z gminy i okolic. Duże brawa zebrały modelki ubrane w len w stylu gotyk i rock. Wielki aplauz publiczności wzbudziło widowisko patriotyczne „Piękna nasza Polska cała”. Wystąpiły w nim połączone siły zespołów Zgoda i Kwiatuszków Lnu.
Jak co roku chełmski rynek wypełnił się stoiskami z wyrobami rękodzielniczymi i produktami ekologicznymi. Tam też sołectwa nie tylko z gminy Lubawka walczyły o tytuł najpiękniejszego.
jc

Czytaj również

#reklama
Inauguracja dla beniaminka (galeria)
Mecz w Bolkowie mógł się podobać około 100 osobowej publiczności. Było dużo walki i sytuacji podbramkowych. Do przerwy 2:1 prowadzili podopieczni Adama Blicharskiego z Olimpii Kamiennej Góry. Ekipa Piasta wywalczyła komplet punktów rzutem na taśmę (3:2) pod koniec drugiej odsłony.
#SPORT
0
Nocne kradzieże
Fala kradzieży paliwa z maszyn rolniczych.
#AKTUALNOŚCI
0
Po łaskę do Krzeszowa
Największe święto pielgrzymkowe przed nami.
#AKTUALNOŚCI
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy okręgowej
Na dwa weekendowe dni została rozłożona pierwsza kolejka jeleniogórskiej klasy okręgowej. Piłkarze kamiennogórskiej Olimpii (na zdjęciu) wybierają się w sobotę na mecz do beniaminka – Piasta Bolków.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama