DO GÓRY
#reklama

Horror na drogach!


     
    Udostępnij

Strażacy w całym regionie walczą ze skutkami orkanu Ksawery. Wiele dróg jest nieprzejezdnych. Drzewa kładą się na jezdnie.

– Kilkanaście drzew wiatr powalił w okolicach Świdnika. Staramy się jak najszybciej usuwać zagrożenie, jednak padają kolejne drzewa – informuje Jerzy Skiba z OSP Marciszów. – Sytuacja jest bardzo trudna.
Groźnie jest na drogach w okolicy Witkowa, Jaczkowa, Krzeszowa, Chełmska Śląskiego oraz na powiatowej „30”. W wielu przyległych do Kamiennej Góry miejscowościach nie ma prądu.
Jeżeli nie musicie - nie wsiadajcie z kółko, unikajcie miejsc zadrzewionych.

MB / FOTO: AP (okolice Witków/Jaczków)

Czytaj również

#reklama
Na co do kina? (6-12 października)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie, Kowarach i Sokołowsku.
#KULTURA
0
Zabawa i pomoc
Miasto Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2, Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej oraz kamiennogórskie kluby sportowe zapraszają na cykl imprez charytatywnych w nadchodzący weekend.
#RÓŻNE
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (6-8 października)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Chełmiec szaleje
Bardzo dobrze w nowy sezon 2017/2018 weszli juniorzy i kadeci TS Chełmca Wałbrzych w siatkówce. W ich szeregach dużą grupę tworzą z powodzeniem kamiennogórzanie. Oba zespoły spod Chełmca mają na swoim koncie po dwie wygrane i prowadzą w tabeli.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama