DO GÓRY
#reklama

Historyczna wizyta


     
    Udostępnij

W marcu Kamienną Górę odwiedzi prezydent RP. To historyczne odwiedziny głowy państwa.

We wtorek 27 lutego podczas obrad sesji rady powiatu starosta Jarosław Gęborys oficjalnie ogłosił wizytę prezydenta RP w naszym regionie. Już 12 marca Andrzej Duda odwiedzi powiat kamiennogórski. Spotkanie mieszkańców z głową państwa odbędzie się na kamiennogórskim rynku. Wszystkie szczegóły oraz plan wizyty zostaną niebawem udostępnione na stronie internetowej starostwa powiatowego w Kamiennej Górze.
Przypomnijmy, że już kilka tygodni temu, również w sali obrad starostwa, możliwość wizyty prezydenta zapowiedział senator Krzysztof Mróz.
red. foto; wolne media (commons.wikimedia.org)

Czytaj również

#reklama
Międzynarodowy patrol
Tym razem policjanci z Czech i Polski pilnowali porządku po naszej stronie granicy.
#AKTUALNOŚCI
0
Weekend z teatrem
Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza!
#KULTURA
0
Dyżury radnych - marzec 2018 r.
Radni czekają na mieszkańców.
#RÓŻNE
1
Mroźny koniec lutego
Dziś o 6.00 rano było na terenie powiatu kamiennogórskiego nawet -15 C. Na Śnieżce termometry pokazały -23,5 C. Zapowiada się, że fala mrozów utrzyma się do 1 marca. IMGW wydał ostrzeżenie.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Pedro
2018-03-07 08:13
A ja tak po ludzku, z przyzwoitości proponuję w czasie wizyty uważać na drogach. Wszyscy wiemy jak potrafią jeździć kierowcy BOR. Kochani - patrzmy w lusterka, limuzyny rządowe są wszędzie!
Poeta
2018-03-03 10:39
Przepraszam Panią terezę
Za moją zbyt śmiałą tezę.
Ps.
Pójdę z ciekawości:
Zmierzę poziom (złości? miłości?wrogości? radości?)
Ania
2018-03-02 21:05
Żadne władze Polski i udawane opozycje (KOD-y czy innne monstra) nie reprezentowały i nie reprezentują interesu narodu polskiego.
Ludzie tak mało widzą i wiedzą.
Za dużo telewizji i prasy kochani -)
Obym się myliła, ale ta wizyta nie wróży niczego dobrego.

niki
2018-03-02 20:00
Podejście pana Mateusza P. do wizyty prezydenta to mentalny powrót PiS do PRL. Tak z "gospodarskimi wizytami" jeździł po kraju I Sekretarz Edward Gierek. Pan Mateusz urodził się znacznie później, ale jako historyk powinien ten okres dobrze znać. Tak poza tym to co sie ma wydarzyć podczas tej 'wizyty", że określa się ją jako "historyczna" ????
tereza
2018-03-02 14:04
Mieliśmy posła w sejmie z Lubawki.Mamy
sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej panią Marzenę Machałek(w ubiegłych latach była posłanką)i w powiecie i w KG mamy wielkie nic,więc niby w jaki sposób wizyta prezydenta RP wpłynie na KG i powiat owocnie?
Wożą prezydenta od dziury do dziury aby agitował za PIS.
No problem
2018-03-02 12:44
Moim zdaniem lepiej niech o tym mowia w telewizji niz tylko o kamiennogorskiej patologi ktorą co jakis czas widzimy w naszych telewizorach.
Roman
2018-03-01 18:28
Oooooooooo. Racja, przydałby się pomnik na rynku. Świetny pomysł :)
Gość
2018-03-01 14:42
Już raz w naszych okolicach był prezydent.
Więc nie będzie to pierwsza wizyta.
A co w niej historycznego ???
tereza
2018-03-01 09:37
Do Mateusz Pazgan,proszę Pana,nie wiem dlaczego zwraca się pan do mnie jak do mężczyzny gdy mój nick jest w rodzaju żeńskim?Jestem już niemłoda i do tego nie sympatyzuję z żadną opcją polityczną i po prostu nie cieszy mnie zupełnie ta historyczna wizyta prezydenta kraju w KG,bo ona nic dobrego nie przyniesie, a wręcz przeciwnie,stworzy utrudnienia komunikacyjne.
Prezydent to tylko reprezentant narodu(bo ktoś ten naród musi reprezentować),to tylko stanowisko państwowe, które nie wiadomo dlaczego urosło do takiej rangi i to we wszystkich krajach.
Cieszyłabym się gdyby KG odwiedził jakiś dobry specjalista lekarz niż prezydent,bo przynajmniej byłby z tej wizyty pożytek.
A wywód pana,że w latach 1947 mogłabym być aresztowana za takie słowa jest po prostu śmieszny,bo dawno mamy inne czasy.Poza tym ani w pierwszym poście,ani w tym nie obraziłam "głowy"państwa.

Do Poeta,niby jak mogę błysnąć będąc anonimowa?A śmiać się,nawet ze mnie nikomu nie zabronię,bo śmiech to zdrowie.Poza tym wypowiadając się jest mi obojętne co i kto myśli na temat moich postów.
Poeta
2018-02-28 21:05
Tu tereza błysnąć chciała...
I Kamienna ją wyśmiała :)
Mateusz Pazgan
2018-02-28 19:42
Jest taka pierwsza wizyta w historii powojennej Kamiennej Góry, dlatego z autorem, że będzie "historyczna" się zgadzam.

Pan tereza, nie rozumie chyba pewnych rzecz, nie ma znaczenia, czy prezydent wywodzi się z środowiska PiS czy PO, ważne, że jest to prezydent Polski, a to samo sobie jest nie codzienne.

PS 16 listopada 1947 r. odwiedził Kamienną Górę Józef Cyrankiewicz, wówczas za takie słowa Pan tereza przesiedział w najlepszym wypadku na komisariacie MO lub PUBP w dniu wizyty znamienitego gościa, a w najgorszym to nawet na 5 lat mógłby się załapać, chyba wie Pan czego.
Dlatego mówi, że to jest pierwsza w pełni suwerennej Kamiennej Górze, najwyżej postawionego obywatela RP.
Bronek
2018-02-28 19:11
Po to by podstarzali lewacy z kodu mieli okazje demonstrować😂
Sasza
2018-02-28 16:18
Czy z tej okazji będzie postawiony pomnik upamiętniający wizytę
miesiecznica
2018-02-28 13:17
może będzie otwierał rondo Kaczyńskiego???
tereza
2018-02-28 11:03
A po jakiego(za przeproszeniem)go do Kamiennej Góry zaproszono?