DO GÓRY
#reklama

Groźne zabawy dzieci


     
    Udostępnij

Park linowy jest, ale nieczynny. Są też spragnieni adrenaliny. Wcale nie przeszkadza im, że atrakcja na Górze Parkowej w Kamiennej Górze jest od dawna zamknięta. Wchodzą na nią sami. O nieszczęście nietrudno!

Jeden z naszych Czytelników zaalarmował nas o niepokojącym przypadku, którego był świadkiem.
– Nastolatek przechodził po linach bez żadnych zabezpieczeń i asysty – mówi świadek. – Jeżeli coś się stanie, kto za to odpowie?
O nieczynnym małpim gaju koło Arado pisaliśmy niedawno. Niestety inwestycja miasta, choć pochłonęła dziesiątki tysięcy złotych, nie miała szczęścia. Atrakcją po prostu nie ma kto się opiekować.

Więcej w najnowszym wydaniu RTI!

Czy nasi Czytelnicy również byli świadkami podobnych niebezpiecznych zachowań? Czekamy na sygnały oraz zdjęcia! portal@rti24.pl.
Red./ foto: użyczone

Czytaj również

#reklama
Dbają o monument
W przyszłym roku będziemy obchodzić 100. rocznicę zakończenia I Wojny Światowej. W krwawym konflikcie zginęło wielu mieszkańców regionu, wówczas Niemców. Niemal w każdym mieście i wsi zachowały się pomniki z nazwiskami ofiar. Mężczyzn, którzy już nie wrócili o domów. Część z tych pomników jest w bardzo złym stanie. O swój dbają mieszkańcy Ogorzelca
#RÓŻNE
0
Rekordowo niskie
Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze odnotował rekordowo niską stopę bezrobocia w powiecie kamienogórskim. Osiągnęła ona 8,8 proc. – najmniej w historii.
#AKTUALNOŚCI
6
Pociąg i basta!
Bronią kolei do upadłego. Walczą o powrót komunikacji szynowej do Kamiennej Góry i Lubawki. Podpiszesz ich petycję?
#AKTUALNOŚCI
7
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 21-23 lipca)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama