DO GÓRY

Groził nożem, rzucał tortem


     
    Udostępnij

We wtorek (28 listopada) do jednej z cukierni w centrum Kamiennej Góry wpadł mężczyzna narodowości Ukraińskiej. Krzyczał na obsługę, ukradł tort i wybiegł z lokalu. Na ulicy próbowała zatrzymać go kobieta. Ukrainiec najpierw rzucił w nią skradzionym ciastem, a potem groził jej nożem.

Było około godziny 14.30. Do cukierni przy placu Grunwaldzkim wbiegł mężczyzna.
– Krzyczał, że bierze, co jego. Potem otworzył gablotę, zabrał z niej tort i wybiegł z lokalu – relacjonuje nasz Czytelnik, proszący o anonimowość.
Skonsternowani ekspedientka i klienci nie potrafili zrozumieć, o co chodzi mężczyźnie, który mówił z wyraźnym wschodnim akcentem. W pościg za nim ruszyła młoda kobieta. Na ulicy vis a vis ratusza Ukrainiec rzucił w nią skradzionym z cukierni ciastem. Gdy okazało się, że nie trafił, wyjął nóż i zaczął nim grozić kobiecie. Ta uciekła i wezwała natychmiast policję.

Więcej o tym w aktualnym RTI
mb / FOTO: Ilustracyjne/www.pl.freeimages.com

Czytaj również

#reklama
Gościnnie w Dvorze Kralove
W minioną niedzielę, w Dvorze Kralove nad Łabą – mieście partnerskim Kamiennej Góry odbył się uroczysty jarmark bożonarodzeniowy. – Zorganizowany został w ramach realizowanego przez nasze samorządy wspólnego projektu kulturalnego – wyjaśnia Marcin Ryłko z ratusza. Za tydzień podobna impreza w Kamiennej Górze.
#RÓŻNE
0
Wynik ustalony do przerwy (galeria)
W ostatnią niedzielę oczy wszystkich kibiców jeleniogórskiej klasy B, grupy I były skierowane na pojedynek w Borównie. Starły się w nim – miejscowy Płomyk oraz Bóbr Marciszów. Z trzech punktów cieszyli się po meczu przyjezdni, którzy wygrali potyczkę 3:2 (3:2). Skromne zwycięstwo Bobra pozwoliło ekipie z Marciszowa zostać samodzielnym liderem po rundzie jesiennej.
#SPORT
0
Kochał operę
Muzeum Tkactwa zorganizowało niedawno wystawę z okazji 50-lecia śmierci kamiennogórskiego malarza, Friedricha Iwana. W tym roku przypada również okrągła rocznica śmierci innego artysty z miasta. 29 listopada 1967 roku w Australii zmarł Kurt Prerauer, uznany popularyzator muzyki współczesnej, kompozytor i pisarz.
#RÓŻNE
0
Andrzejki z alkoholem
Dwóch 32-latków wpadło podczas policyjnej akcji na terenie gminy i miasta Kamienna Góra.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Krzysztof
2017-12-01 10:36
He skok na cukiernie😎może cukier mu spadł
obserw.
2017-11-30 17:22
kopa w dupę i na Ukrainę jak nie potrafią się zachować
wsparcie
2017-11-30 12:58
Pewnie nie miał pracy i pieniędzy. Mały problem z bezrobociem, ale będzie mógł liczyć na pomoc. Była konferencja w mieście i 50 pracodawców chętnych do pomocy jest. Wcześniej nawet na targach pracy tylu nie było.
Polak
2017-11-30 11:37
Coś ci uKRAINCY mają problem z nożami w całej Polsce
Zniesmaczony
2017-11-30 10:02
Już się zaczyna?

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama