DO GÓRY
#reklama

Grozi nam epidemia? (GALERIA)


     
    Udostępnij

– Żądamy świeżego powietrza! Precz z muchami! – domagają się mieszkańcy Czadrowa. Od ponad dwóch miesięcy borykają się ze smrodem nie do zniesienia i prawdziwą inwazją much, które dosłownie oblepiają ludzi i zwierzęta. – Mamy ponad 30-stopniowe upały, a my musimy zamykać okna, uciekać z podwórek, bo atakują nas roje owadów i fetor padliny z pól – mówią Marzena i Emil Glinkowie, mieszkańcy Czadrowa.

Ludzie są wściekli na Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Rolne z Sadów Dolnych, które w ich wsi użytkuje 100 hektarów pól. Pracownicy tej firmy składują przy drodze gminnej olbrzymie hałdy odpadów w postaci kurzego obornika i zmielonej padliny. W stosach odchodów zalęgło się robactwo. Ludzie boją się epidemii groźnych chorób.

Więcej o tym w aktualnym RTI
EK

Czytaj również

#reklama
Nowy nr RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI:
#AKTUALNOŚCI
0
Nowe logo
Lubawka pochwaliła się swoim logo.
#AKTUALNOŚCI
0
Europa bezkonkurencyjna (galeria)
Mistrzowie świata Czesi zdobyli w Świdnicy złoty medal 10. Światowych Igrzysk Sportowych w hokeju na rolkach. Reprezentacja naszych południowych sąsiadów wygrała 5:1 w sobotę 29 lipca w finale z Francją. Brązowe medale zdobyli Szwajcarzy. Reprezentacja Polski zajęła ostatnie, 8. miejsce po porażce 1:5 z Argentyną.
#SPORT
0
Kinoteatr Zdrowie w Sokołowsku - sierpień 2017 r.
Kino w Sokołowsku zaprasza dorosłych i najmłodszych.
#KULTURA
0

Komentarze

Ciewć
2017-08-07 19:42
Andrzeju. Te robactwo jak jest larwą to sobie żeruje w padlinie po czym wylatuje pod postacią muchy, wlatuje do mieszkań i sobie chodzi po wszystkim roznosząc bakterie. Szczury też towarzyszą ludziom od tysięcy lat i były przyczyną zarazy typu czarna ospa kiedy to wymierało pół europy. Komary też towarzyszą ludziom od tysięcy lat i są powodem śmiertelnych chorób w wyniku których umarło więcej ludzi niż od wszystkich wojen razem wziętych.Rozrzuć sobie padline pod swoim domem i opisz wrażenia z wizyty rojów much w mieszkaniu.
Andrzej
2017-08-06 13:22
Skoro robactwo, to tylko się cieszyć.Zeżre toto całą padlinę i po krzyku. Muchy ludziom towarzyszą od tysięcy lat.Wielkie halo.
Ciewć
2017-08-04 17:22
Tu nie chodzi tylko o smród. Bardziej o roje much fruwających w mieszkaniu.
Aga
2017-08-03 22:39
A w Kamiennej ile much!!!
taki ja
2017-08-03 20:28
nic wam nie bedzie troszke posmierdzi i przestanie

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama