DO GÓRY
#reklama

Głosujemy na naszą bibliotekę!


     
    Udostępnij

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze bierze udział w konkursie organizowanym przez producenta Kinder Mleczna Kanapka i wydawnictwo Znak. Do wygrania są m.in. warte 6.000 zł książki dla najmłodszych i młodzieży.

Na nagrody mogą liczyć książnice, które zdobędą najwięcej głosów internautów i uplasują się w pierwszej dwudziestce notowania. Startuje 800 bibliotek z całej Polski, a kamiennogórska zajmuje dziś 25. miejsce w konkursie! Niewiele brakuje, by zdobyła cenne nagrody, z których skorzystają nasze dzieci. Pracownicy biblioteki zachęcają do codziennego głosowania na stronie: www.wspolneczytanie.pl. Wystarczy wejść i w wyszukiwarce odnaleźć naszą placówkę. Codziennie można oddać jeden głos. Do końca zabawy pozostały dwa tygodnie.
Z Czytelnikami RTI na pewno uda się osiągnąć cel. Podajecie dalej.
Głosujemy!


MB

Czytaj również

#reklama
Ojciec kontra syn (galeria)
W niedzielę w Janiszowie spotkały się dwa zespoły - Sezal i Uran, które do tej poty nie zdobyły żadnego punktu w rozgrywkach jeleniogórskiej klasy B. Dodatkowym smaczkiem była potyczka ojca – Piotra Piętki z Uranu oraz jego syna Marcela z Sezalu II (na zdjęciu). Po 90. minutach gry ze zwycięstwa cieszył się młodszy piłkarz.
#SPORT
0
Nasi nagrodzeni
W sobotę 7 października w Niedżwiedzicach (pow. legnicki) odbyło się uroczyste przekazanie tytułu „Piękna wieś dolnośląska”.
#AKTUALNOŚCI
0
Dwa razy Kamil Duda (galeria)
W sobotę, 7 października zawodnicy Czarnych Przedwojów podejmowali w potyczce jeleniogórskiej klasy A – Kwarc z Pisarzowic. Beniaminek pokazał pazur i wygrał 2:0 (1:0) po 2 trafieniach Kamila Dudy. Był to jeden z najsłabszych występów gospodarzy w ostatnich latach.
#SPORT
1
Można już przejechać
Skrzyżowanie ulic Katowickiej z aleją Wojska Polskiego w Kamiennej Górze jest znów otwarte dla ruchu samochodów.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Pisarzowice
2017-10-11 11:14
Również Biblioteka w Pisarzowicach bierze udział w plebiscycie:
http://strazpisarzowice.pl/solectwo-pisarzowice/700-kinder-w-bibliotece-glosujemy

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama