DO GÓRY

Giełda kolekcjonerska (galeria)


     
    Udostępnij

W środę (24 października) w SP nr 1 odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym Giełda Kolekcjonerska. Gośćmi honorowymi byli znani nie tylko w Polsce - kamiennogórscy kolekcjonerzy – Hans Joachim Kuhnert oraz Wiesław Kaluta, którzy przygotowali dla hobbystów prezenty w postaci znaczków pocztowych i okolicznościowych kartek.

W środę swoje zbiory wystawiło 18 uczniów z „jedynki” z klas I-VII. Można było podziwiać m.in.: karty piłkarskie, maskotki, pluszaki, obudowy telefonów komórkowych, samochodziki na resorach, karteczki, Tygryski czy okolicznościowe kartki pocztowe.
Hans Joachim Kuhnert to znany filatelista, natomiast Wiesław Kaluta to kolekcjoner monet. Gościnnie wystawę zwiedzili również zaprzyjaźnieni z naszą placówką - uczniowie i nauczyciele ze ZS ze Staszica. Giełdę zorganizowali wychowawcy świetlicy szkolnej działającej przy SP nr 1.

RED

Czytaj również

#reklama
Robią postępy
Drużyna DoSAN Wałbrzych, z aktywnym udziałem czarnoborzanina Michała Madalińskiego, startowała w Bydgoszczy w półfinałach indywidualnych MP kobiet i mężczyzn w showdown.
#AKTUALNOŚCI
1
Parafia remontuje
Zabytkowy, najstarszy kościół w Kamiennej Górze jest remontowany. Aktualnie roboty budowlane objęły wykonanie drenażu odwadniającego wokół murów świątyni. To ważny zabieg, który będzie chronił zabytek przed niszczącym wpływem wód opadowych.
#AKTUALNOŚCI
5
Niezwykła noc
Fundacja Europejska Perła Baroku zaprasza na V edycję Nocy Wszystkich Świętych.
#RÓŻNE
0
Zmiana czasu
Przypominamy, że w ten weekend zmieniamy czas z letniego na zimowy. Oznacza to, że w nocy z soboty na niedzielę (z 27 na 28 października) przestawiamy zegarki o godzinę do tyłu, czyli z 3.00 na 2.00.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama