DO GÓRY
#reklama

Festiwal nad zalewem


     
    Udostępnij

W przedostatni weekend wakacji (19-20 sierpnia) w Kamiennej Górze odbędzie się polsko-czeski festiwal „Muzyka bez granic”.

Na scenie zaprezentują się zespoły polskie oraz naszych sąsiadów zza południowej granicy. Dwudniowa impreza rozpocznie się nad zalewem w sobotę 19 sierpnia o godzinie 16.00. Wtedy na scenie pojawią się Korpis Karmel, The 29, Ateme, Dilema, a na zakończenie planowana jest dyskoteka pod gwizdami z udziałem polskich i czeskich DJ-ów.

Więcej o tym jutro (10 sierpnia) w RTI
MB

Czytaj również

#reklama
Zestaw par Pucharu Polski
Na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek IV ligi i jeleniogórskiej klasy okręgowej odbędą się mecze pucharowe – pierwszej rundy JOZPN. Niektóre kluby zmieniły termin spotkań. Jeden mecz już został rozegrany. Niżej prezentujemy zestaw par:
#SPORT
0
Nie chcemy nikogo innego!
W poniedziałek 7 sierpnia w szkole w Lubawce spotkali się przedstawiciele rady rodziców z burmistrz Ewą Kocembą i pracownicą urzędu Dorotą Trojan. Rodzice chcieli dowiedzieć się, dlaczego burmistrz nie skorzystała ze swego prawa i mimo nierozstrzygniętego konkursu nie powołała dotychczasowej szefowej placówki na kolejną kadencję.
#AKTUALNOŚCI
0
Wyrok za zlecenie pobicia
Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze skazał R.K., na rok i trzy miesiące bezwzględnego pozbawienia wolności. Mieszkaniec Wieściszowic został uznany winnym zlecenia pobicia trzech osób z obsługi parkingu przy Kolorowych Jeziorkach.
#AKTUALNOŚCI
0
Stanie na chodzie
– Regularnie pod moimi oknami od rana stoją samochody dostawcze. Na włączonym silniku podczas rozładunku. Nie da się od ich warkotu spać – mówi nasz Czytelnik (personalia do wiadomości redakcji). Proceder, aczkolwiek nielegalny, jest zdaniem naszego rozmówcy w centrum miasta powszechny. Policja tymczasem nie wystawiła ostatnio nikomu za to mandatu.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.



#reklama
#reklama
#reklama
#reklama