DO GÓRY
#reklama

Działkowcy z nagrodami


     
    Udostępnij

Dwóch działkowców z Kamiennej Góry może się pochwalić specjalnymi odznaczeniami z okazji 120-lecia ogrodnictwa działkowego w Polsce.

Kazimierz Pazdyk odebrał je podczas warszawskiego posiedzenia krajowej rady Polskiego Związku Działkowca, a Zbigniew Marczak podczas posiedzenia okręgowego zarządu w Szczawnie-Zdroju. To niejedyne sukcesy działkowców z kamiennogórskiego „Zdrowia”.

Więcej o tym w aktualnym RTI
RG

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Organizacje z odpisem
Ministerstwo Finansów podsumowało tegoroczną akcję 1 procenta podatku dla organizacji pożytku publicznego. Ponad 13 milionów osób zdecydowało się przekazać łącznie ponad 660 milionów złotych podatku za ubiegły rok stowarzyszeniom i fundacjom. Sporo takich odpisów trafiło też do naszych lokalnych instytucji. Szczególną popularnością cieszyły się kluby sportowe.
#AKTUALNOŚCI
0
Nowe umiejętności – nowa praca
W listopadzie można postarać się o środki unijne na kursy i szkolenia zawodowe dla dorosłych. Pomoże to im na nowo odnaleźć się na rynku pracy. Warto sięgać po dotacje, bo do podziału jest ponad 36,5 mln zł.
#AKTUALNOŚCI
0
Zaproszenie do teatru
Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza na dwa spektakle (9-12 listopada).
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama