DO GÓRY
#reklama

Dyrektor z dyscyplinarką


     
    Udostępnij

– 12 czerwca dyrektor MGOK w Lubawce Łukasz Prochacki (na zdjęciu) został zwolniony w trybie dyscyplinarnym – poinformowała nas burmistrz Ewa Kocemba.

Powodem takiej decyzji sternik miasta miało być niezgodne z zasadami gospodarowanie finansami publicznymi w MGOK. Chodzić ma o jedną fakturę VAT za... żwir, opiewającą na 800 zł. Po rzeczonym żwirze podobno ani śladu, a faktura opisana została na zupełnie inny cel.

Więcej o tym jutro (14 czerwca) w RTI
MB

Czytaj również

#reklama
Na pamiątkę skrzypka
W Szczawnie-Zdroju odbędą się koncerty upamiętniające pobyt słynnego polskiego skrzypka w tym kurorcie.
#KULTURA
0
Nocny Skalnik
PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd pieszy. Wyprawa z cyklu „Poznajemy Góry” tym razem wyjątkowo odbędzie się po zmierzchu.
#RÓŻNE
0
Uwaga na oszustów!
W Kowarach mężczyzna podający się za syna jednej z mieszkanek poprosił o kilka tysięcy złotych. Tego samego dnia w tej miejscowości doszło jeszcze do 3 innych usiłowań wyłudzeń.
#AKTUALNOŚCI
0
Dla dorosłych i dla dzieci
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza w weekend na dwa spektakle. Pierwszy z nich to „DZIEŃ 85” inspirowany opowiadaniem „Stary człowiek i morze”, natomiast drugi to znany i lubiany przez wszystkie dzieci „KOZIOŁEK MATOŁEK”.
#KULTURA
0

Komentarze

Marcin
2017-06-18 12:03
Uważam, że w finansach publicznych należy wyjątkowo dbać o budżet. Tu każda złotówka powinna być racjonalnie zaplanowana i wydana. Pojawił się też artykuł ws. przekupienia funkcjonariusza przez kierowcę autokaru. Tu też będzie się ktoś licytował o wysokości łapówki? Prawo obowiązuje wszystkich. Nie może być społecznego przyzwolenia na takie sytuacje.
do Ali
2017-06-17 20:29
To uważa pani, że 800 zł są to nieistotne kwoty? Ja uważam, że w publicznych pieniądzach każda złotówka winna mieć pokrycie.
ALA
2017-06-15 13:51
Bzdura !!! Kompletna bzdura, jak się chce na kogoś znależć coś to zawsze się znajdzie . 800 złotych? co to za kwota ?

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama