DO GÓRY
#reklama

Dwa lata ukrywał się przed sądami i prokuraturami


     
    Udostępnij

27-letni mieszkaniec Czarnego Boru był poszukiwany przez sądy z Wałbrzycha i Zielonej Góry oraz prokuratury z Legnicy i Kamiennej Góry. Udało się go złapać w Kamiennej Górze.

Dwaj policjanci , którzy na co dzień pełnią służbę w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach, udowodnili, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. Sierż. szt. Arkadiusz Rusiecki i sierż. szt. Krzysztof Kołodziejczyk w czasie wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego 4 listami gończymi i 9 zarządzeniami poszukiwań.
– Mężczyzna prawie 2 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości – mówi nadkom. Magdalena Korościk, oficer prasowy KMP w Wałbrzychu.
Policjanci z Boguszowa-Gorc zaczaili się w okolicach zbiornika wodnego w Kamiennej Górze. Po krótkiej obserwacji terenu zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi poszukiwanego mężczyzny.
– Z uwagi na to, że 27-latek mógł mieć przy sobie niebezpieczne narzędzie, funkcjonariusze poprosili o wsparcie kolegów z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze – mówi rzeczniczka wałbrzyskiej komendy. – Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, skąd przewieziono go do aresztu śledczego.
Na początek będzie musiał spędzić w więzieniu 2 lata zasądzonej wcześniej kary pozbawienia wolności. To jednak najprawdopodobniej nie koniec. Sąd zadecyduje o dodatkowym wymiarze kary po rozpatrzeniu wszystkich prowadzonych przeciwko niemu spraw.
Red.

Czytaj również

#reklama
Bez prądu (23 października)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Idzie zima, a węgla nie ma (+ sonda RTI)
– Tak źle jak teraz, nie było nigdy – mówi Renata Płońska, szefowa firmy Rupex2, od 20 lat autoryzowanego sprzedawcy węgla w naszym regionie. – Zwykle na składzie mieliśmy 2-3 tysiące ton, teraz od wielu miesięcy ledwie 400.
#AKTUALNOŚCI
1
Jak? Gdzie? Kiedy? (20-22 października)
Jakie atrakcje czekają na nas w nadchodzący weekend?
#KULTURA
0
Wyprawa czarownic
Teatr Norwida w Jeleniej Górze zaprasza na inscenizację dzieła Terry'ego Pratchetta.
#KULTURA
0

Komentarze

Yoa
2017-10-21 15:11
Kto to?

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama