DO GÓRY

Druga tura w Kamiennej


     
    Udostępnij

Krzysztof Świątek i Janusz Chodasewicz powalczą o fotel burmistrza Kamiennej Góry w II turze wyborów samorządowaych.

Po pierwszej turze prowadzi obecny burmistrz, który otrzymał 2432 głosy. Za nim jest Janusz Chodasewicz – 1886 głosów.
Trzeci z kandydatów – Adam Blicharski zdobył 1821 głosów wyborców.
Druga tura wyborów odbędzie się w niedzielę 4 listopada.
EK

Czytaj również

#reklama
Kolorowo w Teatrze Lalki i Aktora
W najbliższą niedzielę, 28 października o godz. 12.30 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na spektakl KOLOROWO w reżyserii Bartosza Kurowskiego, dedykowany dzieciom w wieku 3 – 6 lat.
#KULTURA
0
Mandatem w niepełnosprawną
Przyjechała na umówioną wizytę lekarską do Jeleniej Góry. Zastała zajęte jedyne miejsce postojowe dla niepełnosprawnych, więc zaparkowała na miejscu bez tzw. koperty. – Kiedy wróciłam, za wycieraczką znalazłam mandat od straży miejskiej – mówi Aneta Koszyk (na zdjęciu) z Wieściszowic. – Okazało się, że Jelenia Góra jest miastem wrogim ludziom, którzy i tak w życiu mają pod górę.
#AKTUALNOŚCI
1
Motorem w auto
Około godziny 13.00 (niedziela, 21 października) w Raszowie doszło do zderzenia motoru z samochodem. Kierowca i pasażer trafili do szpitala.
#AKTUALNOŚCI
0
Pustostan grozi zawaleniem
Czy droga w Pisarzowicach zostanie zamknięta?
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Krych
2018-10-28 12:25
Kamienna Góra potrzebuje inwestorów a nie tras rowerowych! Świątek jest za słaby na unowocześnienie i rozwój miasta. Musi być nowy burmistrz z nowymi pomysłami.
Zaskoczona
2018-10-25 20:42
Nie wiem co wam zrobił Pan Świątek, ale Ci którzy na niego głosują naprawdę mają zamydlone oczy... Miał czas się wykazać i co zrobił? Jeśli człowiek chce się dowiedzieć jak zadłużone jest miasto Pan burmistrz blokuje na portalach społecznościowych profil takiej ciekawej osoby... A nie o to chyba chodzi??? Burmistrz ma być dla ludzi a ludzie będą dla głowy miasta... A blokowanie profilu wydaje mi się nie na poziomie jak na takie stanowisko... Mam nadzieję Panie Januszu,że wygra Pan te wybory. Trzymam mocno kciuki i czekam z niecierpliwością bo Pan Świątek już robi kontrę Pana kampanii i próbuje przekonać mieszkańców, że wyremomtuje zakład komodeksu i zrobi mieszkania eh szkoda, że nie potrafił zaproponować to zanim Pan o tym mówił...
Who
2018-10-25 17:14
Damianie,te karty to ludzie i mają przemyślenia, jak to ludzie, nowy burmistrz to również będzie człowiek ,więc z pewnością,jak obiecują,zaczną może trochę sprawniej odkuwać nas od tego dna, do którego jesteśmy przybetonowani.
Damian
2018-10-25 08:00
Zgadzam się jak najbardziej że nowe rozdanie, ale ponowie pytanie...podchodząc racjonalnie pytam: co da zwycięstwo Pana Chodasewicza jeśli karty (mandaty w radzie miasta) rozdane są tak a nie inaczej ;)?
Who
2018-10-25 00:47
Damianie, to nowe rozdanie, nowe czasy i nowe wyłącznie głębokie przemyślenia. Każdy ma prawo w ramach doskonalenia kompetencji samoktytycznie spojrzeć w przeszłość i zawnioskować się racjonalizatorsko na przyszłość.
Damian
2018-10-24 07:51
A ja bym nawet zagłosował bym na Pana Chodasewicza, zastanawia mnie jednak w jaki sposób bez poparcia w radzie miasta (1 mandat Pana Chodasewicza właśnie) zamierza Pan realizować swoje obietnice wyborcze?
Edyta Sudoł
2018-10-23 19:35
4 Listopad -Nowy burmistrz Miasta Kamiennej Góry.Wielu trzyma za Pana kciuki i wierzy w pana wygraną.Niech wreszcie nadejdzie powiew świeżości.Powodzenia Panie Januszu!!!
wyborca
2018-10-23 12:40
w Panu nadzieja to miasteczko potrzebuje zmian !!!!
Jan
2018-10-23 08:33
Oby Pan wygrał! Nie mogłem głosować w tej turze w związku z chorobą, ale w listopadzie będę głosować na Pana choćby mnie mieli na szpitalnym wózku dowieźć do urny. Powodzenia!
Pan Signal
2018-10-23 08:03
Panie Świątek, Panie Chodasewicz, za pośrednictwem tego portalu zwracam się do Panów o zorganizowanie debaty przed drugą turą wyborów, ale debatą merytoryczną, uczciwą bez obrażania jednej jak i drugiej strony. Chciałbym na żywo usłyszeć Panów wizję na wyciągnięcie miasta z marazmu. Zdaje sobie sprawę że między Panami były, są i będą ostre śpięcia ale życzył bym sobie takiego spotkania. Jako młody obywatel tego miasta chciałbym usłyszeć jakie macie plany dotyczące zatrzymania młodzieży, rozwoju miasta w związku z budową drogi S3, gospodarką komunalną i ogólnie mieszkaniową oraz co trapi dużą część mieszkańców jak wygląda sytuacja z remontem CK.
Janusz
2018-10-22 23:00
Panie Januszu jeżeli nie Pan to nie wierzę,że w KG może być lepiej.Jak widziałem całą KG oblepioną plakatami urzędującego burmistrza to przyznaję straciłem nadzieję na zmianę,jednak Pana wynik wyborczy świadczy o tym ,że wyprzedaż przemysłu [ok.15tys. POLSKICH MIEJSC PRACY LEN,OBUWIE,DOFAMA,KAMODEX itp.] ,likwidacja Polskiego handlu [LIDL,KAUFLAND itp.] są bliskie końca
szaszlyk
2018-10-22 20:26
Panie chodasewicz trzeba przewietrzyć ten gabinet figor woskowych .
piotr
2018-10-22 19:57
Panie Januszu w Panu nadzieja to miasto potrzebuje zmian!!!!!
szaszłyk
2018-10-22 19:37
Dawaj świateł na solo na debatę z panem chodasewiczem .
jan
2018-10-22 19:35
Panie Krzysztofie proszę podjąć rękawice i wstawić się na debatę . Tyle Pan zrobił proszę się tym pochwalić a nie modlić oczy kamiennogorzanom
lololo
2018-10-22 18:27
Gratulacje! Strach obleciał tych co siedzieli przy korycie całymi latami - teraz sie udzielą baaaardzo tu i tam w necie. Ale to nic nie da. Chodasewicz będzie burmistrzem!
Danuta
2018-10-22 17:59
Gratulacje, głosowałam na Pana i ma Pan dalej moje poparcie.
d
2018-10-22 13:58
panie januszu gratulacje, proszę się starać aby pan wygrał w drugiej turze, zwycięstwo jest blisko!
tereza
2018-10-22 13:53
Ma Pan mój głos.Trzymam kciuki.
PAWEŁ
2018-10-22 13:20
JANUSZ MOJE SZCZERE GRATULACJE !!!
Who
2018-10-22 13:03
Teraz, żeby gra była czysta, z ambon musi brzmieć wyłącznie dobra nowina.
Poeta
2018-10-22 12:37
- Czemu stoisz w kątku ?
- Bo płaczę po Świątku...
Druga tura ruszy...
- Och, do góry uszy !
Myślisz, że "Januszy"
Nagle tyle ruszy,
By więzy puściły ?
Na to nie ma siły !
Ps. Gulczas, a jak myślisz ?...
Jolka
2018-10-22 11:57
Mam nadzieje że Pan wygra panie Januszu czas zrobic porządki w tym mieście. Zaglosuje na Pana i cała moja rodzina
Arek
2018-10-22 11:55
Brawo Panie Januszu. Idziemy głosować, możliwa jest zmiana.
imthemone
2018-10-22 11:54
Na pierwszej turze nie byłem - bo na kogo?
Ale przy takim obrocie spraw widzimy sie w niedziele:)
Robert
2018-10-22 11:41
Blacha szkoda.
Jerzy
2018-10-22 11:40
Panie Januszu teraz trzeba mocno zakasać rękawy na 2 tygodnie, wzmocnić kampanie i już szukać koalicjantów i zwolenników po prawej stronie. Powodzenia. CZAS NA ZMIANY.
Xxx
2018-10-22 11:30
Gratulacje i oby po 4 listopada w tym mieście żyło się lepiej. Powodzenia
Mieszkaniec