DO GÓRY
#reklama

Dni Lubawki (galeria)


     
    Udostępnij

Za nami pierwszy dzień święta miasta.

Lubawski rynek zapełniał się w sobotę od wczesnych godzin popołudniowych. Oczekujący na koncerty znanych kapel przechadzali się między straganami z różnościami, korzystali z atrakcji wesołego miasteczka. Na scenie odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców konkursów, a także dla triumfatorów turnieju tenisa. Przed gwiazdą wieczoru, czyli Myslovitz, publiczność rozgrzała Cała Góra Barwinków. Dopiero jednak występ kapeli z Górnego Śląska spotkał się z prawdziwym aplauzem słuchaczy.
Dzisiaj drugi dzień zabawy. Zacznie się ona o 15.00 koncertem lubawskiej orkiestry dętej. Po niej zaprezentują się zespoły ludowe. Wieczorem wystąpi Stachursky. Przyjdźcie na rynek w Lubawce koniecznie. Każdy tam znajdzie coś dla siebie.
jc

Czytaj również

#reklama
Festyn w Świdniku
Wieś w gminie Marciszów organizuje coroczny festyn.
#AKTUALNOŚCI
0
Chciał utopić psy
Kolejny przykład braku ludzkich uczuć. Ktoś omal nie zabił dwóch szczeniaków.
#AKTUALNOŚCI
2
Konkurs powożenia
Zamek Książ zaprasza 14 (sobota) i 15 lipca (niedziela) na VI Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia imienia Księżnej Daisy von Pless na Hipodromie Zamku Książ.
#SPORT
0
„Boniek” wygrał zawody
Pochodzący z Kamiennej Góry - Daniel Szymkiewicz (na zdjęciu), zawodnik Złotego Tura Gdynia wygrał kategorię masters w 8. Otwartych Mistrzostwach Międzychodu w siłowaniu na rękę.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama