DO GÓRY
#reklama

Dni Lubawki – dzień drugi (galeria)


     
    Udostępnij

Niedziela upłynęła w Lubawce pod znakiem muzyki.

Drugi dzień święta miasta zaczęła miejscowa orkiestra dęta. Po niej wystąpiły zespoły ludowe, a po nich młode lokalne talenty. Przed gwiazdą wieczoru udany koncert dał Sachiel, laureat Must be The Music. Przeboje Piotrka i Ani były rozgrzewką do tego, co zaprezentował Stachursky. Artysta zaśpiewał swoje największe hity i pokazał, że ma świetny kontakt z publicznością. Na jego występ przyszło i przyjechało (bo byli słuchacze z różnych miast Dolnego Śląska) więcej osób niż na Myslovitz. Najliczniejsi byli jednak mieszkańcy gminy. Tłumnie wypełnili lubawski rynek już po południu. Nie zatrzymał ich w domu nawet finał Mistrzostw Świata w Rosji.
Jak mówili nam uczestnicy, tegoroczne święto Lubawki zostało zorganizowane z przytupem. – Takich gwiazd miasto nie widziało już dawno – komentowali nasi rozmówcy. A już za niecały miesiąc wszyscy będą mieli kolejną okazję do świetnej zabawy – Jarmark Tkaczy w Chełmsku Śl.
jc

Czytaj również

#reklama
Dni Lubawki (galeria)
Za nami pierwszy dzień święta miasta.
#AKTUALNOŚCI
0
Festyn w Świdniku
Wieś w gminie Marciszów organizuje coroczny festyn.
#AKTUALNOŚCI
0
Chciał utopić psy
Kolejny przykład braku ludzkich uczuć. Ktoś omal nie zabił dwóch szczeniaków.
#AKTUALNOŚCI
2
Konkurs powożenia
Zamek Książ zaprasza 14 (sobota) i 15 lipca (niedziela) na VI Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia imienia Księżnej Daisy von Pless na Hipodromie Zamku Książ.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama