DO GÓRY

Czas do szkoły


     
    Udostępnij

Dzisiaj (3 września) rozpoczął się nowy rok szkolny. Tradycyjnie odbyły się apele i spotkania organizacyjne z wychowawcami.

Dyrektorzy złożyli uczniom i nauczycielom życzenia na nadchodzący rok i przekazali najważniejsze informacje. Dzisiaj w Kamiennej Górze naukę zaczyna 142 pierwszaków. Już po raz drugi uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą mogli korzystać z bezpłatnych podręczników. Wakacje się skończyły, przed wszystkimi 10 miesięcy wytężonej pracy.
RT

Czytaj również

#reklama
Na trasie biegu
W poniedziałek 3 września na kamiennogórskim rynku od godz. 16.30 odbędzie się przywitanie biegaczy Freedom Charity Run. Celem biegu jest uczczenie setnej rocznicy zakończenia I wojny światowej oraz cele charytatywne, tj. zebranie środków na pomoc dla szkoły dzieci uchodźców syryjskich w Arsal w Libanie, oraz dla Matyldy Klimowicz, dziewczynki, która urodziła się z bardzo poważną wadą kończyny dolnej.
#RÓŻNE
0
Od września wyższe renty socjalne
Od 1 września wysokość renty socjalnej wzrośnie o 164,77 zł. W województwie dolnośląskim ZUS z urzędu podwyższy prawie 18 tys. rent. Wypłaci też wyrównania za okres od czerwca do września.
#RÓŻNE
0
Kino za Rogiem w Kowarach - wrzesień 2018 r.
Zapraszamy do miesięcznego repertuaru kina w Kowarach. Seanse dla dzieci i dorosłych.
#KULTURA
0
Muzyczna uczta
W jeleniogórskim Kościele Łaski, który jest bliźniakiem kamiennogórskiego „dużego kościoła” i ma już 300 lat, odbędzie się 21. edycja festiwalu Silesia Sonans. Od 3 do 7 września w świątyni wystąpią artyści prezentujący muzykę od baroku po nowsze brzemienia poważne.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama