DO GÓRY
#reklama

CzarnOFF gra


     
    Udostępnij

Od piątku, 9 czerwca, pośród malowniczych widoków Przełęczy Rędzińskiej trwa II edycja festiwalu CzarnOFF.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia - wrocławscy muzycy i przyjaciele zespołu Foliby - ideą festiwalu jest zrzeszenie ludzi ceniących piękno przyrody i dobrą muzykę. Dlatego na scenie usłyszymy etniczne brzmienia afrykańskich bębnów, aż po reggae, ska, muzykę świata . Nie zabraknie też dubowych i elektronicznych smakołyków. Dzisiaj , w sobotę, 10 czerwca, na czarnoffskiej scenie pojawią się m.in. Afrotuba, Foliba, Betehel, Tabu. Swój muzyczny jubileusz świętować będzie na Przełęczy Rędzińskiej także zespół Zielone Żabki z Jawora, który skocznym ska punkiem porywa od 30 lat wierną publiczność. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Szczegółowe informacje o imprezie znajdą Państwo na profilu wydarzenia - https://www.facebook.com/czarnofffest
Wydarzenie potrwa do niedzieli, 11 czerwca.
Pełna relacja z CzarnOFF w najbliższym wydaniu RTI.
JJ

Czytaj również

#reklama
Sporny PSZOK
Gmina planuje nową inwestycję, czarnoborzanie są pełni obaw.
#AKTUALNOŚCI
1
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A
Już tylko dwie kolejki pozostały do końcowych rozstrzygnięć w jeleniogórskiej klasie A. Lider tabeli - Orzeł Wojcieszów po ostatniej klęsce 4:1 z rezerwami Olimpii Kamienna Góra postara się zmazać palmę w Przedwojowie. Niestety nie będzie to łatwe. Naszych kibiców czekają również dwa pojedynki derbowe w Chełmsku Śląskim i Sędzisławiu.
#SPORT
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy O
W ostatnią środę (7 czerwca) zostało już wszystko wyjaśnione z awansami do wyższej klasy rozgrywkowej. Piłkarze Olimpii Kamienna Góra potrzebowali remisu w zaległym meczu ze Stellą (1:1) i taki rezultat padł w Kamiennej Górze. Z pierwszego miejsca do IV ligi awansowały wcześniej Sudety Giebułtów.
#SPORT
0
Prędko nie przejdziemy
Kamiennogórski absurd trwa i wszystko wskazuje na to, że prędko się nie skończy. Mowa o zagrodzonym przez TBS moście na Bobrze, prowadzącym do galerii handlowej.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama