DO GÓRY
#reklama

Czarnoborzanka odpowie za wandalizm


     
    Udostępnij

Policjanci zatrzymali 37-latkę podejrzaną o zniszczenie drzwi wejściowych do klatki schodowej w jednym z budynków przy Głównej w Czarnym Borze.

Funkcjonariusze udowodnili kobiecie, że 23 stycznia około godziny 23:00 poprzez kilkukrotne rzucenie donicą w drzwi budynku wielorodzinnego dokonała ich zniszczenia. Straty właściciel posesji wycenił na kwotę około 2 tysięcy złotych.
– Sprawczyni oświadczyła, że w momencie zdarzenia była nietrzeźwa, a wyładowała się na drzwiach, gdyż nie mogła dostać się do budynku – sierż. szt. Marcin Świeży, p.o. oficera prasowego KMP w Wałbrzychu. – Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia.
37-latka stanie teraz przed sądem. Za uszkodzenie mienia grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.
wsp. KMP Wałbrzych

Czytaj również

#reklama
Dobrze, że jesteś!
W najbliższą, niedzielę 25 lutego, Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na spektakl „Dobrze, że jesteś” w reżyserii Joanny Gerigk. Początek jak zawsze o 12:30. Spektakl dedykowany jest dzieciom w wieku 5+.
#KULTURA
0
Przyjezdni się postawili (galeria)
Trenerzy obu ekip – Victorii Czadrów i Bobra Marciszów umówili się, że rozegrają trzy tercje po 30 minut. Pierwszą wygrali 1:0 przyjezdni, w drugiej lepsi byli gospodarze (0:1), a w trzeciej padł remis 1:1.
#SPORT
1
Dachowanie po pijanemu
Przed południem w niedzielę 18 lutego na drodze krajowej nr 5 w Dębrzniku dachował samochód. Pojazd prowadził 33-letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra, który na zakręcie nie zapanował nad maszyną.
#AKTUALNOŚCI
0
Ekstremalna Droga Krzyżowa na Chełmiec
Parafianie z Kamiennej Góry wzięli udział w ekstremalnej drodze krzyżowej. Wierni zdobyli Chełmiec – szczyt z Korony Gór Polski. Na zboczach góry znajdują się stacje Drogi Krzyżowej Górniczego Trudu, na wierzchołku zaś – krzyż milenijny, jeden z najwyższych w kraju.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama