DO GÓRY

Chodasewicz i Kocemba


     
    Udostępnij

Na stronie PKW opublikowane zostały wyniki II tury wyborów.

Zmiany nastąpią w Kamiennej Górze. Nowym burmistrzem będzie Janusz Chodasawicz (na zdjęciu). Zdobył 56,6 proc. poparcia wyborców. Dotychczasowy szef miasta, Krzysztof Świątek otrzymał ponad 900 głosów mniej. Frekwencja wyniosła 45,92 proc.
Z kolei w Lubawce władzę utrzyma dotychczasowa burmistrz miasta. Ewa Kocemba otrzymała 59,94 proc. poparcia. Tomasza Kulona poparło ponad 900 osób mniej. Frekwencja wyniosła 52,33 proc.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Pożegnanie z „Kłosem”
Tutaj odbywały się najważniejsze przyjęcia w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
0
Olimpia zawróciła Lotnika (galeria)
Dzisiaj na wysokości zadania stanęli futboliści kamiennogórskiej Olimpii, którzy pokonali 2:0 w meczu ligowym lidera tabeli – Lotnika Jeżów Sudecki. Dwie bramki zdobył Wieczorek, jednak na pochwałę zasłużyła cała drużyna, walcząc bardzo ambitnie o każdą piłkę. Świetnie też w naszej bramce spisywał się Hołda.
#SPORT
1
Hutnik nie przyjechał
Dzisiaj na spotkanie okręgowej ligi juniorów do Kamiennej Góry na bój z miejscową Olimpią nie przyjechali zawodnicy Hutnika Pieńsk. Arbitrzy wyprowadzili na środek gospodarzy, ale po kwadransie odgwizdali walkower.
#SPORT
1
Sudety zapraszają
Jutro, 4 listopada w sali sportowej kamiennogórskiego ZSZiO odbędzie inauguracyjny turniej drugiej rundy młodziczek w siatkówce. Kamiennogórskie Sudety (na zdjęciu) podejmą zawodniczki UKPS II Lubin i MLKS Echo Twardogórę.
#SPORT
0

Komentarze

Barbara
2018-11-08 12:09
Zamienił stryjek siekierkę na kijek?
Anonim
2018-11-05 21:22
Brawo. Powodzenia
Stanisław
2018-11-05 19:08
Kamienna Góra przechodzi w 5-cio letni letarg.
Wiolka
2018-11-05 18:24
Wielkie Gratulacje
Wyborca
2018-11-05 15:50
Superrr !!!!! Dziękuję i pozdrawiam
Monika
2018-11-05 15:48
Moje gratulacje dzięki Panu zaczęłam wspaniale nowy tydzień .czekałam 12 lat na tą chwile!!!!!
Paweł
2018-11-05 15:45
Poczekamy zobaczymy czy na tego pana nie będziecie psioczyc
tereza
2018-11-05 15:17
Poparłam pana Chodasewicza nie patrząc na Jego program wyborczy,bo ogólnie to sceptycznie do jakichkolwiek obietnic wyborczych podchodzę.Po prostu wybrałam Go bo poprzedni burmistrz piastował swój urząd 3 kadencje(12 lat) a nie wyróżnił się niczym naprawdę godnym aby zasiadać ponownie, i to na 5 lat w fotelu burmistrza.Ogól nie to myślę,że nic takiego szczególnego na plus, ani na minus w ciągu tych nadchodzących 5 lat w KG się nie zmieni,ale chociaż jest jakaś zmiana po 12 latach.Urząd burmistrza nie jest dożywotni i trzeba dać popracować za dobre pieniądze nowemu,bo były już i tak swoje zarobił a i wiek emerytalny już dawno osiagnął.
A tak na koniec to jeszcze nie słyszałam aby pracownik pracujący ciężko fizycznie, do tego za marną wypłatę chciał tyrać i tyrać.Życzę panu Swiątkowi spokojnej i w zdrowiu emerytury, a panu Chodasewiczowi dobrej współpracy z radnymi i ogólnie dobrej passy w rządzeniu KG, dobrego zdrowia i życia osobistego.
taksówkarze Kam Góra
2018-11-05 12:23
Gratulacje Panie Januszu!!!!
Poeta
2018-11-05 11:40
Parę rymów tu poświęcę :
Czy już masz miotełkę w ręce ?
Czy już lista jest gotowa?
Czy od nazwisk boli głowa?
Czy Ty spałeś wynik znając ?
Czy nie czułeś się jak zając,
Że ktoś nagle krzyknie: Men !
Wstawaj, to był tylko sen !
Jeszcze parę pytań mam,
Lecz odpowiem sobie sam...
Feniks
2018-11-05 08:51
Brawo Pani Burmistrz!
Caryca jest jedna haha