DO GÓRY
#reklama

Chciał utopić psy


     
    Udostępnij

Kolejny przykład braku ludzkich uczuć. Ktoś omal nie zabił dwóch szczeniaków.

Do zdarzenia doszło w Boguszowie-Gorcach. Nowo narodzone pieski nieznany właściciel próbował utopić. Zrobił to jednak nieskutecznie. Następnie, jeszcze żywe, wrzucił do kontenera na śmieci. Zapewne szczeniaki zdechłyby tam, gdyby nie przechodzień, który usłyszał piski wydobywające się ze śmietnika. Mężczyzna wezwał straż miejską, a ta zaalarmowała fundację „Na pomoc zwierzętom”. Jej wolontariusze zaopiekowali się bezbronnymi maluchami. Pieski zostały umyte, ogrzane i nakarmione. Weterynarz zbadał je i podał leki. Maluchy są jeszcze ślepe.
– Liczymy na to, że ktoś widział sukę w ciąży, która nie ma szczeniaków, i odezwie się do nas – mówią wolontariusze fundacji. Apelują do mieszkańców Boguszowa-Gorc o pomoc w odszukaniu właściciela szczeniaków.
PW (foto ilustracyjne)

Czytaj również

#reklama
Konkurs powożenia
Zamek Książ zaprasza 14 (sobota) i 15 lipca (niedziela) na VI Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia imienia Księżnej Daisy von Pless na Hipodromie Zamku Książ.
#SPORT
0
„Boniek” wygrał zawody
Pochodzący z Kamiennej Góry - Daniel Szymkiewicz (na zdjęciu), zawodnik Złotego Tura Gdynia wygrał kategorię masters w 8. Otwartych Mistrzostwach Międzychodu w siłowaniu na rękę.
#SPORT
0
Zabójstwo na Kościuszki
Wczoraj (czwartek) ok. godziny 20.00 zginęła od ciosów nożem kobieta.
#AKTUALNOŚCI
4
Pożar w Jaczkowie
W miniony czwartek około godziny 15.30 doszło do pożaru w budynku mieszkalnym w Jaczkowie.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Zakochana
2018-10-19 18:16
Czy szczeniaki można wziąć do domu proszę o odpowiedź na meila lukaszigosia24@gmail.com.
Jolanta
2018-07-15 22:26
Z ogromną chęcią przyłączyła bym się do odnalezienia tego potwora przecież tak nie zachowuje się człowiek który zdaje sobie sprawę z tego co robi.Oby jak najszybciej dopadła go sprawiedliwość i znalazł się tam gdzie tacy jak on powinni kończyć.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama