DO GÓRY

Były ostrzeżenia przed wiatrem, zaatakował śnieg


     
    Udostępnij

Znów problemy z zimą.

Kierowcy i piesi skarżą się na warunki panujące w Kamiennej Górze i w regionie. Nieoczekiwanie, wbrew wielu prognozom od rana w środę 3 stycznia sypie śnieg. Na drogach i chodnikach są ciężkie warunki. Podróż trzeba poprzedzić gimnastyką ze skrobaczką lub szczotką. Jezdnie z kolei są śliskie. Trzeba bardzo uważać. Mamy już sygnały o pierwszych zdarzeniach drogowych na terenie powiatu kamiennogórskiego. Trudne warunki też na drodze krajowej nr 5 (Pustelnik). Na Dolnym Śląsku źle jest również w górskich okolicach Dusznik-Zdroju. (Warunki na drogach krajowych: www.gddkia.gov.pl/pl/22/mapa-kamer-monitorujacych)
Już wczoraj (2 stycznia) IMGW wydał ostrzeżenie przed silnym wiatrem. W Sudetach jednak nie tylko straszyło wichurą, ale też zrobiło się typowo dla zimy – biało.
red. foto: rynek w Kamiennej Górze przed południem 3 stycznia

Czytaj również

#reklama
Pamiętali o kapitanie
We wtorek 2 stycznia nad mogiłą kapitana Józefa Sierocińskiego spotkali się mieszkańcy Kamiennej Góry. W tym dniu przypadała 63. rocznica śmierci adiutanta generała Józefa Hallera, który ostatnie lata swego życia spędził w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
0
Kino za Rogiem w Krzeszowie - styczeń 2018 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0
Na byle czym z Dzikowca
Restauracja Góra Dzikowiec zaprasza na ciekawą zimową imprezę.
#RÓŻNE
0
Iluminacje w TOP5
Kamienna Góra znów w plebiscycie Radia Wrocław. Tym razem czytelnicy portalu internetowego dolnośląskiej rozgłośni wybierają miasto najlepiej udekorowane na święta.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama