DO GÓRY
#reklama

Bez uprawnień


     
    Udostępnij

Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali kierowcę BMW, który za kierownicę siadł bez wymaganych do tego uprawnień. Wiózł pasażerów.

Do zdarzenia doszło 3 września na terenie Kamiennej Góry. Funkcjonariusze drogówki zauważyli, że kierowca BMW na widok policjantów dziwnie się zachowywał.
– Próbował ukryć twarz za kokpitem samochodu – mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy kamiennogórskiej komendy.
W trakcie kontroli okazało się, że kierującym był 36-letni mieszkaniec Kamiennej Góry. W aucie przewoził 3 inne osoby. Po sprawdzeniu danych w systemach informatycznych policji wyszło na jaw, że mężczyzna w ogóle nie posiada stosownych uprawnień do kierowania pojazdami.
– Był on już wcześniej karany za brak wymaganych dokumentów – podkreśla rzecznik policji. – Tym razem również nie ominęła go kara.
Samochód został zabezpieczony przez policjantów na parkingu strzeżonym, a kierowca i pasażerowie kontynuowali podróż pieszo.
Wsp. KPP Kamienna Góra

Czytaj również

#reklama
Dziedzictwo w Ciechanowicach
W nadchodzący weekend startuje akcja Europejskie Dni Dziedzictwa. Wśród atrakcji w regionie będzie m.in. zwiedzanie zespołu ogrodów pałacu w Ciechanowicach.
#KULTURA
0
Pierwszy dzwonek
Dziś (4 września) koniec wakacyjnej laby. Dzieci i młodzież ruszyły do szkół na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.
#AKTUALNOŚCI
0
55-lecie włókienników (galeria)
Wczoraj (sobota) odbył się zjazd klasy włókienników, którzy zaczynali naukę w 1962 roku. Z liczącej ponad 30 osób klasy do stołówki na komendzie policji w Kamiennej Górze przybyło 12 dawnych uczniów. Niektórzy w towarzystwie swoich bliskich.
#AKTUALNOŚCI
1
Dożynki w Marciszowie (galeria)
W sobotę mieszkańcy gminy spotkali się na święcie plonów. Zaczęli mszą świętą, a skończyli tańcami. „Sto lat” odśpiewali wójtowi Stefanowi Zawierusze, który wczoraj miał imieniny.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Edek
2017-09-09 11:15
moze szanowni panowie z policji sprawdzili by ulice Cicha i Sklodowska gdzie sa znaki postoju a mimo tego samocody stoja godzinami

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama