DO GÓRY
#reklama

Bez prawa jazdy, ale z narkotykami i poszukiwaną nieletnią


     
    Udostępnij

Za popełnione czyny 32-latek może trafić za kraty więzienia na 3 lata.

W środę 16 maja około godziny 1:00 policjanci „drogówki” w Boguszowie-Gorcach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem BMW. Szybko okazało się, że mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Zamiast prawa jazdy mundurowi znaleźli w portfelu 32-latka środki odurzające w postaci amfetaminy.
– Mieszkaniec Boguszowa-Gorc przyznał się do kierowania pojazdem pod ich wpływem, dlatego policjanci pobrali od niego krew do badań – wyjaśnia sierż. szt. Marcin Świeży, oficer prasowy wałbrzyskiej komendy.
W samochodzie znajdowała się także 17-latka poszukiwana za ucieczkę z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.
32-letni boguszowianin odpowie teraz za kierowanie bez uprawnień, posiadanie narkotyków i jeżeli potwierdzą to badania laboratoryjne, jazdę pod ich wpływem. Mężczyźnie może grozić kara pozbawienia wolności do lat 3, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.
Wsp. KMP Wałbrzych (zdjęcie ilustracyjne archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Jak? Gdzie? Kiedy? (18-20 maja)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Na co do kina? (18 – 24 maja)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Sokołowsku, Krzeszowie i Kowarach.
#KULTURA
0
Popularne sezonówki
Prawie 6 tysięcy osób pojechało weekendowymi połączeniami Kolei Dolnośląskich do Czech od 28 kwietnia. Pociągi przez Kamienną Górę i Lubawkę oraz Wałbrzych i Mieroszów do naszych południowych sąsiadów kursują dopiero od 3 tygodni w dni wolne od pracy.
#RÓŻNE
0
Rekordowa dotacja na zabytki
Wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak przedstawił plan wydatków na dolnośląskie zabytki na 2018 r. Dofinansowanie prac konserwatorskich, remontowych i robót budowlanych przy zabytkach w regionie wyniesie 5,5 mln zł! W ciągu ostatnich 10 lat dotacje na ten cel nie przekraczały kwoty 780 tys. zł. Dwie z 64 pozycji na liście to zabytki w powiecie kamiennogórskim.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama