DO GÓRY
#reklama

Basen nieczynny


     
    Udostępnij

Wielbiciele wodnych sportów i pluskania się w chłodzie muszą przygotować się na chwilowy przestój w działaniu kamiennogórskiej krytej pływalni.

Jedyny basen w powiecie będzie zamknięty z powodów technicznych przez ostatnie dwa tygodnie czerwca. W poniedziałek po długim weekendzie pływalnia będzie już nieczynna. Ponowne otwarcie atrakcji zaplanowane jest na poniedziałek 3 lipca.
Niecierpliwi mogą się za to już szykować w tym czasie na otwarcie części letnich basenów. W kolejnym numerze zaprezentujemy nasz ranking basenów otwartych w regionie.
RG

Czytaj również

#reklama
Bez prądu (19 czerwca)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Gdzie parkować?
Zmiany organizacji ruchu na lubawskim rynku są koniecznie.
#AKTUALNOŚCI
2
Ptaszków rozkopany
Mieszkańcy podkamiennogórskiej wsi doczekali się długo wyczekiwanego remontu drogi. Prace objęły część jezdni w tej wsi.
#AKTUALNOŚCI
0
Przejadą zabytki
Powiat kamiennogórski znajdzie się na trasie oławskiego charytatywnego Rajdu Koguta pojazdów zabytkowych.
#RÓŻNE
0

Komentarze

fdsghwtj7k5431341
2017-06-20 09:16
Inna sprawa że basen ma ciągłe problemy z czystością wody. Zanim zacząłem pływać wszystko było ok. Jednak po paru tygodniach uczęszczania na basenik stwierdzono u mnie zakażenie bakteriami i dostałem serię 10 zastrzyków. Dlatego nie chodzę na ten basen
Ja
2017-06-17 23:39
Może czas zainteresować się faktem, iż coraz mniej takowych miłośników jest w Kamiennej Górze, o czym świadczy chociażby odwołana w ostatnią sobotę Liga Pływacka z powodu zbyt małej ilości uczestników. Raptem ok 20 na cały powiat. Stowarzyszenie Razem, które do tej pory obejmowało patronat nad Liga Pływacka, nawet nie zadbalo o jakąkolwiek reklamę, iz takie zawody mają się odbyć. Czyżby się już znudziło? A taka świetna impreza i inicjatywa... Aż przykro patrzeć jak coraz mniej dzieci i młodzieży uczeszcza na basen... Pozdrawiam pokolenie komputerowe...

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama