DO GÓRY
#reklama

Autem w latarnię


     
    Udostępnij

W czwartek 3 sierpnia na drodze prowadzącej do Sędzisławia doszło do wypadku.

Kobieta, prowadząca samochód osobowy, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w słup oświetleniowy, który przewrócił się na drogę, blokując przejazd. Kierująca o własnych siłach opuściła rozbite auto. Medycy z pogotowia ratunkowego zabrali ją jednak do szpitala. Do czasu aż pracownicy energetyki wykonali swoje prace, miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z Marciszowa i i Kamiennej Góry.
MB/FOTO BB

Czytaj również

#reklama
Do jednej bramki (galeria)
Wczoraj (2 sierpnia) na pojedynek kontrolny do Wałbrzycha wybrali się futboliści kamiennogórskiej Olimpii. Gospodarze przewyższali nasz zespół w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła i wygrali przekonywująco 5:0 (3:0). W przeciwnych drużynach zagrali bracia – Kamil i Bartosz Młodzińscy.
#SPORT
0
Grozi nam epidemia? (GALERIA)
– Żądamy świeżego powietrza! Precz z muchami! – domagają się mieszkańcy Czadrowa. Od ponad dwóch miesięcy borykają się ze smrodem nie do zniesienia i prawdziwą inwazją much, które dosłownie oblepiają ludzi i zwierzęta. – Mamy ponad 30-stopniowe upały, a my musimy zamykać okna, uciekać z podwórek, bo atakują nas roje owadów i fetor padliny z pól – mówią Marzena i Emil Glinkowie, mieszkańcy Czadrowa.
#AKTUALNOŚCI
5
Nowy nr RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI:
#AKTUALNOŚCI
0
Nowe logo
Lubawka pochwaliła się swoim logo.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

kierowca
2017-08-04 18:47
na pewno zapieprzała !!!!kierowcy wolniej!!!!! życie jest jedne!!!!

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama