DO GÓRY
#reklama

Areszt za narkotyki


     
    Udostępnij

Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze prowadzi śledztwo przeciwko A.B., podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz ich odpłatne udzielanie.

Funkcjonariusze policji w Kamiennej Górze dokonali w lipcu przeszukania mieszkania zajmowanego przez 45–letniego mieszkańca Kamiennej Góry. Mundurowi znaleźli znaczne ilości środków odurzających i substancji psychotropowych – ponad 750 gramów ziela konopi innych niż włókniste oraz ponad 120 gramów metamfetaminy. Policjanci zabezpieczyli również pieniądze w kwocie ponad 140.000 złotych.
A.B. ostał zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających, a także ich odpłatnego udzielania innym osobom. Jak ustalili śledczy, mężczyzna od co najmniej 2016 roku sprzedawał narkotyki.
Podejrzany częściowo przyznał się do popełnienia zarzuconych mu czynów. Prokuratura skierowała do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. 25 lipca sąd uwzględnił ten wniosek.
Zarzucone mężczyźnie przestępstwa zagrożone są karą pozbawienia wolności do 10 lat.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Chełmsko dla Warszawy
Dziś (1 sierpnia) w rocznicę wybuchu powstania obędzie się wydarzenie poświęcone walce mieszkańców stolicy w 1944 roku.
#RÓŻNE
0
Sierpień w aglomeracji
Wakacje na półmetku, a przed nami jeszcze mnóstwo ciekawych wydarzeń! Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej przedstawiła 20 najważniejszych propozycji, które oferują samorządy partnerskie.
#KULTURA
2
Pozostało tylko niecałe 300 miejsc
Mamy ważną wiadomość dla miłośników biegania, ponieważ dzisiaj mija (31lipca) termin tańszego wpisowego do 19. Półmaratonu w Wałbrzychu. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku krótszy dystans wygrał kamiennogórzanin Łukasz Kondratowicz (na pierwszym planie) z czasem 37:32. Najszybszy w półmaratonie był Biwot Wycliffe Kipkorir (1:06:54).
#SPORT
0
Kraszewski z hattrickiem
W ostatnią sobotę w Kamiennej Górze doszło do potyczki sparingowej dwóch Olimpii – kamiennogórskiej i kowarskiej. Drużyna gości ma zupełnie inny skład niż w IV lidze, natomiast gospodarze rozegrali dobry mecz.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama