DO GÓRY
#reklama

Andrzejki i Katarzynki


     
    Udostępnij

W środę, 29 listopada wychowawcy świetlicy szkolnej działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze zaprosili swoich wychowanków na imprezę pod hasłem „Wieczór wróżb i magii".

Przez ponad dwie godziny ponad 50 wychowanków świetlicy w pięknych kostiumach wróżek, czarodziei i magów bawiły się przy muzycznych hitach. Nie zabrakło także tradycyjnych wróż, pląsów i konkursów. Oczywiście imprezę odwiedzili – Andrzej i Katarzynka, którzy dla wszystkich zatańczyli wspólny taniec. Jako wolontariusze wystąpili uczniowie klasy 6 a. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku oraz napoi.
Zabawy były przeprowadzone przez wychowawców świetlicy pod czujnym okiem Moniki Czyż.


Red

Czytaj również

#reklama
Mięsny złodziej
Funkcjonariusze policji z Kamiennej Góry zatrzymali kolejnego złodzieja sklepowego. Tym razem w ich ręce wpadł amator wyrobów mięsnych. Ukradł ze sklepu wyroby warte w sumie 600 zł. Towar odzyskała ochrona sklepu.
#AKTUALNOŚCI
0
Mikołaj nie przyjedzie
Piękna tradycja odchodzi bez pożegnania. Nie będzie w tym roku Mikołaja na drezynie w Krzeszowie. Był to najprawdopodobniej jedyny na Dolnym Śląsku, jeżeli nie w całym kraju, ulubiony święty dzieci, który odwiedzał je szynowym pojazdem.
#RÓŻNE
3
Repertuar filharmoniczny - grudzień 2017 r.
Zapraszamy do zapoznania się z bieżącym repertuarem filharmonii w Wałbrzychu i Jeleniej Górze.
#KULTURA
0
Święto niepełnosprawnych (galeria)
W hali sportowej ZSZiO w Kamiennej Górze w piątek 1 grudnia odbyły się powiatowe obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W uroczystości wzięli udział podopieczni szkoły specjalnej, ośrodka wsparcia i domu pomocy oraz ich goście.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama