DO GÓRY
#reklama

Akcja przedłużona


     
    Udostępnij

Na razie bardzo spokojny przebieg miała akcja „Znicz” na terenie powiatu kamiennogórskiego. Policjanci będą pilnować porządku szczególnie czujnie jednak aż do 5 listopada.

Tegoroczna akcja mundurowych rozpoczęła się w piątek 27 października. Już wówczas w wielu miejscach można było zauważyć rosnący ruch związany ze zbliżającymi się świętami zmarłych. Kumulacją był 1 i 2 listopada. Na szczęście na terenie powiatu kamiennogórskiego nie doszło do znaczących incydentów.
– Nie było wypadków, poważnych kolizji, nie zatrzymaliśmy też nietrzeźwych kierujących – mówi Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy kamiennogórskiej policji.
Decyzją centralnych władz policji czas trwania akcji „Znicz” został przedłużony z 2 listopada na niedzielę 5 listopada.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Za biedni, by coś zrobić
Włos się na głowie jeży, kiedy analizuje się, co w ostatnich latach w sprawie rujnującego się zamku w Kamiennej Górze zrobił ratusz i wrocławska fundacja. Organizacja, która miała w ciągu kilku lat odbudować zamek, nie stosuje się od miesięcy do nakazów konserwatora zabytków. Nawet groźba wysokich mandatów nie pomogła. – Niewykonanie naszych nakazów fundacja usprawiedliwia brakiem funduszy – wyjaśnia Katarzyna Chojnacka, inspektor w jeleniogórskiej delegaturze WUOZ.
#AKTUALNOŚCI
4
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 3-5 listopada)
Jakie atrakcje czekają na nas w nadchodzący weekend?
#KULTURA
0
Na co do kina? (3 – 9 listopada)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie, Kowarach i Sokołowsku
#KULTURA
0
Co boli sołtysów?
Podczas ostatniej sesji rady gminy, jaka odbyła się w czwartek 26 października, sołtysi naszych wsi mieli okazję przedstawić radnym największe uciążliwości trapiące ich sołectwa. Większość szefów wsi nie zgłaszała poważnych zastrzeżeń. Jedynie Józef Szołdrowski (na zdjęciu), sołtys z Sędzisławia, wprost powiedział, że współpraca z gminą układa mu się beznadziejnie, a wieś jego zdaniem traktowana jest najgorzej.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama