DO GÓRY
#reklama

70-lecie Lesku (galeria)


     
    Udostępnij

Z okazji jubileuszu tego klubu sportowego na boisku w Sędzisławiu odbył się wczoraj (w sobotę) festyn. Licznie przybyli na niego mieszkańcy wsi i okolic.

Prezesowi Kazimierzowi Hotlosiowi i innym członkom klubu gratulowali samorządowcy, politycy i działacze sportowi z wiceprezesem PZPN na czele – Andrzejem Padewskim. Wicemarszałek Iwona Krawczyk przywiozła piłkarzom stroje do gry i treningu, a wójt Stefan Zawierucha obietnicę modernizacji murawy stadionu. Najbardziej zasłużeni piłkarze i członkowie klubu odebrali okolicznościowe medale. Jednym nich był Bronisław Janikowski, od 1973 roku członek klubu, jego piłkarz i działacz.
Janusz Jawor nas wciągnął do piłki, tak jak innych chłopaków – wspomina Janikowski. – A z rodziny pięciu nas w Lesku grało: oprócz mnie trójka moich braci i szwagier.
Sobotnie spotkanie przy piwie i grillu było dobrą okazją do wspomnień. A także do podziękowania sympatykom i sponsorom klubu. Ci ostatni jak zwykle dobrze się spisali: ufundowali wiele atrakcyjnych nagród w loterii, z której dochód zostanie przeznaczony na potrzeby Lesku. 700 losów, a każdy z nich wygrywał, poszło jak świeże bułki, podobnie jak jubileuszowe koszulki klubowe i inne gadżety. Powodzeniem cieszyły się ciasta domowego wypieku, bezpłatne dmuchańce dla dzieci, konkursy i zabawy dla młodszych i starszych. Trwającą do późnej nocy imprezę zakończyła zabawa taneczna.
jc

Czytaj również

#reklama
Remont na raty
Po ponad roku od wyłonienia pierwszego wykonawcy miasto znów ogłosiło wyniki przetargu na remont Centrum Kultury. Wykona go znana firma Rokom. Co ciekawe, choć wartość robót opiewa na bez mała 13 000 000 zł, wykona zaledwie część planowanych inwestycji!
#AKTUALNOŚCI
5
36. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych
Tegoroczny festiwal – już trzydziesty szósty – to tradycja regionu, przedsięwzięcie wyjątkowe, prekursorskie, które wyznaczyło kierunek rozwoju wielu twórcom. Nie tylko mieszkańcom trudno sobie wyobrazić lipiec bez ulicznych przedstawień. Wiele osób z Polski planuje swoje urlopowe peregrynacje tak, by wiodły przez Jelenią Górę właśnie w czasie festiwalu. Bo też oferta artystyczna będzie bardzo atrakcyjna.
#KULTURA
0
Na co do kina? (6 – 12 lipca)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego przewodnika dla kinomana.
#KULTURA
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – lipiec 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0

Komentarze

awaw
2018-07-10 08:42
Jak na B klase to nic więcej im nie trzeba :)

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama